REFERENT DS. KADR I ADMINISTRACJI (Zarobki: od 4 300 PLN) - Sławno, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
REFERENT DS. KADR I ADMINISTRACJI

Zakres obowiązków
- Prowadzenie dokumentacji w sprawach związanych ze strosunkiem pracy oraz akt osobowych pracowników;
- Sporządzanie wszystkich umów o pracę, o dzieło i zleceń oraz rozliczanie rachunków z tytułu umów zleceń i umów o dzieło;
- Rejestrowanie i wyrejestrowywanie pracowników do ZUS;
- Sporządzanie i wydawanie: świadectw pracy, zaświadczeń i innych dokumentów kadrowych;
- naliczanie wynagrodzeń;
- Sporządzanie przelewów na konta osobiste pracowników jednostki;
- Prowadzenie rozliczeń składek ZUS oraz innych świadczeń i deklaracji rozliczeniowych dla ZUS;
- Sporządzanie rocznych rozliczeń podatkowych PIT;
- Sporządzanie listy płac zatrudnionych pracowników;
- Obsługa zamówień publicznych (w tym przeglądów technicznych), udziału w zakupach szkolnych (pomoce dydaktyczne, wyposażenie itp.)
- Ustalanie uprawnień urlopowych i prowadzenie dokumentacji z tym związanej;
- prowadzenie ewidencji: czasu pracy, urlopów pracowniczych, zwolnień lekarskich;
- Prowadzenie ewidencji obowiązkowych badań lekarskich pracowników i kontrola ich aktualności
- Prowadzenie ewidencji obowiązkowych szkoleń BHP i PPOŻ pracownika, kontrola ich aktualności oraz współpraca ze służbą BHP
- Sporządzanie i nadzór umów administracyjnych, sporządzanie sprawozdań i analiz w zakresie dotyczącym zatrudnienia pracowników, zgodnie z obowiązującymi przepisami i terminami;
- Wykonywanie innych czynności służbowych wynikających ze stanowiska pracy oraz potrzeb szkoły;
- Przekazywanie do archiwum zgromadzonych dokumentów;
- Sporządzanie sprawozdań w zakresie kadr i płac do Głównego Urzędu Statystycznego, Systemu Informacji Oświatowej;
- Sporządzanie i nadzór nad umowami administracyjnymi;
- Monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy, informowanie dyrektora o zmianach dotyczących zakładu pracy i opracowywanie wymaganych przez nie działań;
- Przygotowywanie i prowadzenie spraw dotyczących awansu zawodowego nauczycieli;
- Współpraca z Powiatowym Urzędem Pracy w zakresie organizacji staży pracowniczych;
- Prowadzenie spraw związanych z Zakładowym Funduszem Świadczeń Socjalnych;
- Prowadzenie spraw związanych z ubezpieczeniem mienia.
Preferowane doświadczenie zawodowe na danym lub podobnym stanowisku szczególnie w urzędzie, jednostce samorządu terytorialnego; doświadczenie w pracy w zespole. Znajomość programu Microsoft Word, Excel, znajomość przepisów karnych: Karty nauczyciela, Kodeksu pracy.
Wymagane wykształcenie: średnie zawodowe, wyższe (w tym licencjat)
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie od 4 300 PLN
Wysokość wynagrodzenia ustalana indywidualnie z poszczególnymi kandydatami

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon:
Zespół Szkół w Sławnie im. Jana Henryka Dąbrowskiego
59 810 7662
Miejsce pracy: Augusta Cieszkowskiego 4, 76-100 Sławno, powiat: sławieński, woj: zachodniopomorskie

Dodatkowe informacje: CV, list motywacyjny

Zobacz na mapie:
Sławno
woj. zachodniopomorskie
pow. sławieński
gm. Sławno

Kategoria: Biuro, administracja
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 1
Data dodania: 2024-10-25

Biuro, administracja w okolicy

Zobacz nasze serwisy tematyczne

nieruchomosci.sprzedawacz.pl
moto.sprzedawacz.pl