REFERENT DS. EDUKACJI I PROMOCJI (Zarobki: od 5 100 PLN) - Chorzów, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
REFERENT DS. EDUKACJI I PROMOCJI

Zakres obowiązków
- Więcej informacji na stronie: https://slaskiezoo.bip.gov.pl/ogloszenia-o-prace/31398_konkurs-na-wolne-stanowisko-urzednicze-referent-ds-edukacji-i-promocji.html
- Śląski Ogród Zoologiczny z siedzibą w Chorzowie, Promenada Gen. Jerzego Ziętka 7 ogłasza konkurs na wolne stanowisko urzędnicze: Referent ds. edukacji i promocji
- Liczba wakatów: 1 etat.
- Wymiar czasu pracy: pełny etat.
- Zakres obowiązków:
1. Oprowadzenie grup zorganizowanych po terenie Śląskiego Ogrodu Zoologicznego.
2. Prowadzenie zajęć edukacyjnych na terenie ogrodu i poza nim,
3. Opracowywanie tematów lekcyjnych, a także treści wydawnictw, broszur i etykietażu ZOO.
4. Przygotowanie, organizacja oraz aktywny udział w imprezach edukacyjno-informacyjnych, w urodzinach ZOO oraz w imprezach okolicznościowych, a także w targach odbywających się na terenie ZOO oraz poza nim.
5. Dokumentacja fotograficzna ogrodu.
6. Pozyskiwanie środków zewnętrznych służących realizacji zadań działu wnioski WFOŚiGW, sponsorów oraz z innych źródeł.
7. Sporządzania analiz i sprawozdawczości z zakresu prowadzonych zagadnień.
8. Współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi w jednostce.
9. Aktywny udział we wspólnych akcjach realizowanych przez polskie ogrody zoologiczne.
10. Organizacja konkursów przyrodniczych dla dzieci i młodzieży (przygotowanie regulaminów, pozyskiwanie patronatów, sponsorów, partnerów, wysyłka informacji do placówek edukacyjnych itp.).
11. Udział w organizowaniu wystaw, prelekcji i spotkań edukacyjnych na terenie ZOO oraz poza nim.
12. Projektowanie i prowadzenie ewaluacji podejmowanych działań.
13. Projektowanie oferty edukacyjnej dla różnych grup wiekowych.
14. Udział w projektowaniu i realizacji kampanii edukacyjno-informacyjnych.
15.Projektowanie i udział w tworzeniu oprawy edukacyjnej ekspozycji zwierząt na terenie ZOO.
16. Przygotowywanie kampanii marketingowych, reklamowych w środkach masowego przekazu oraz przygotowywanie wspólnych audycji radiowo - telewizyjnych na temat bieżącego funkcjonowania ZOO.
17. Umawianie przedstawicieli mediów na wywiady, udzielanie wywiadów oraz sesji foto lub filmowych. Planowanie i moderowanie obecności w mediach społecznościowych. koordynacja działań podwykonawców usług. Zarządzanie i rozbudowa treści na stronie internetowej, blogu oraz kanale YouTube.
18. Budowanie i utrzymywanie stałych relacji z dziennikarzami, władzami lokalnymi, ośrodkami naukowymi, itd.
19. Redagowanie komunikatów i informacji prasowych.
20. Bieżące aktualizowanie strony internetowej.
21. Opracowywanie tekstów informacyjno-oświatowych wykorzystywanych na terenie Ogrodu Zoologicznego oraz serwisów prasowych i radiowo-telewizyjnych.
22. Przestrzeganie zasad Polityki Informacyjnej obowiązującej w Śląskim Ogrodzie Zoologicznym.
23. Wykonywanie innych prac zleconych przez Dyrektora.
- Warunki pracy na stanowisku:
1. Praca wykonywana w budynku Dyrekcji Śląskiego Ogrodu Zoologicznego i najego terenie budynek piętrowy z windą, przystosowany dla osób niepełnosprawnych.
2. Praca przy komputerze i w terenie wymagająca sprawności ruchowej niezbędnej do wykonywania czynności na tym stanowisku w miejscu ich odbywania.
3. Praca w równoważnym systemie czasu pracy.
4. Wymiar zatrudnienia pełny etat
5. Harmonogram czasu pracy: w uzgodnieniu z dyrektorem
6. Stanowisko i wynagrodzenie: zgodnie z grupą zaszeregowania
- Praca w równoważnym systemie czasu pracy w godzinach 7:00-15:00 do ustalenia z pracodawcą.
Wymagania niezbędne:
1. Obywatelstwo polskie
2. Wykształcenie: średnie lub wyższe Biologia, zootechnika, Ochrona Środowiska (lub pokrewne wymagana jest znajomość zagadnień z zoologii, ekologii, ochrony przyrody)
3. Umiejętność obsługi komputera,
4. Pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystania w pełni z praw publicznych
5. Nieskazanie prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe
6. Wymagane doświadczenie w p.

Zobacz na mapie:
Rzeszów
woj. podkarpackie

Kategoria: Biuro, administracja
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 3
Data dodania: 2024-03-26

Biuro, administracja w okolicy