P.O. INSPEKTORA W ODDZIALE KADR (SYGN. KD.110.37.2024) K/M (Zarobki: od 4 914 PLN) - Warszawa, Ofert

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
P.O. INSPEKTORA W ODDZIALE KADR (SYGN. KD.110.37.2024) K/M

Zakres obowiązków

- obsługa procesów związanych z zatrudnieniem oraz rozwiązywaniem umów o pracę,
- prowadzenie procesów rekrutacyjnych,
- obsługa procesów związanych z planowaniem i organizacją szkoleń,
- wprowadzanie i aktualizacja danych w systemach kadrowych,
- sporządzanie raportów i analiz personalnych,
- przygotowywanie dokumentacji dla osób współpracujących z sądem na podstawie umów cywilnoprawnych, stażystów i osób odbywających praktyki.

Wymagania:
- minimum wykształcenie średnie ze zdaną maturą, preferowane wykształcenie wyższe z zakresu socjologii, administracji, psychologii,
- obywatelstwo polskie,
- pełna zdolność do czynności prawnych oraz nieposzlakowana opinia,
- niekaralność za przestępstwa lub przestępstwa skarbowe,
- przeciwko kandydatowi nie może być prowadzone postępowanie o przestępstwa ścigane z oskarżenia publicznego lub przestępstwa skarbowe,
- umiejętność posługiwania się pocztą elektroniczną, urządzeniami biurowymi i narzędziami informatycznymi, w szczególności programami pakietu Microsoft Office: Word, Teams oraz Excel w stopniu podstawowym, m.in.: sortowanie i filtrowanie danych oraz formatowanie warunkowe,
- znajomość kodeksu pracy,
- stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na określonym stanowisku.

Mile widziane:
- praktyczna znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
- znajomość obsługi programów SAP, Płatnik,
- umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,
- ukończone szkolenia z rekrutacji i selekcji pracowników.

Wymagane dokumenty należy przesłać w terminie do dnia 16 września 2024 roku drogą pocztową (decyduje data stempla pocztowego) lub złożyć w Biurze Podawczym Sądu z adnotacją na kopercie: KONKURS i podaniem sygnatury konkursu: KD 110.37.2024 na adres: Oddział Kadr Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie, ul. Marszałkowska 82, 00-517 Warszawa.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr telefonu: (22) 55-39-634 lub 55-39-534; e -mail: [email protected]

Pełna treść ogłoszenia KD.110.37.2024, w tym: zasady rekrutacji, znajduje się na stronie: https://warszawa.sr.gov.pl/urzednik,m,m2,254,258
Wymagane wykształcenie: pomaturalne/policealne
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia: Pakiet MS Office

Umowa o pracę w zastępstwie
Wynagrodzenie od 4 914 PLN

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: osobiście, poczta:
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy
22 55 39 634, 22 55 39 534
Miejsce pracy: Marszałkowska 82, 00-517 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Dodatkowe informacje: Pełna treść ogłoszenia KD.110.37.2024, w tym: zasady rekrutacji, znajduje się na stronie: https://warszawa.sr.gov.pl/urzednik,m,m2,254,258

Zobacz na mapie:
Warszawa
woj. mazowieckie

Kategoria: Inspektor
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 1
Data dodania: 2024-08-21

Zobacz nasze serwisy tematyczne

nieruchomosci.sprzedawacz.pl
moto.sprzedawacz.pl