MŁODSZY REFERENT DZIAŁU KADR K/M (Zarobki: od 4 739 PLN) - Warszawa, Oferta pracy

Oferta pracy
MŁODSZY REFERENT DZIAŁU KADR K/M

Zakres obowiązków
Praca w systemie jednozmianowym lub wielozmianowym, w bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności.

Wykształcenie: co najmniej wykształcenie średnie lub średnie branżowe; komunikatywna znajomość j. polskiego.

Służbę w Służbie Więziennej może pełnić osoba spełniająca nw. wymagania formalne:
- posiadająca obywatelstwo polskie;
- posiadająca uregulowany stosunek do służby wojskowej;
- korzystająca z pełni praw publicznych;
- która daje rękojmię prawidłowego wykonywania powierzonych zadań;
- która nie była skazana prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo umyślne lub umyślne przestępstwo skarbowe albo wobec której nie został wydany prawomocny wyrok warunkowo umarzający postępowanie karne o takie przestępstwo, a także nie toczy się przeciwko niej postępowanie karne o takie przestępstwo;
- dająca rękojmię zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych w przepisach
o ochronie informacji niejawnych;
- posiadająca co najmniej wykształcenie średnie lub średnie branżowe;
- posiadająca zdolność fizyczną i psychiczną do pełnienia służby.

Pracodawca oferuje:
nagrody uznaniowe,
nagroda roczna,nagrody jubileuszowe,
dopłata do wypoczynku,
równoważnik za przejazd,
zasiłek na zagospodarowanie,
równoważnik pieniężny za umundurowanie,
emerytura po 25 latach

Praca w godz. 8.00-16.00.

Szczegółowe informacje na stronie https://www.sw.gov.pl/praca-oferty/areszt-sledczy-w-warszawie-bialolece

[Kontakt: osobisty: ul. Ciupagi 1, Warszawa-Białołęka]

Wymagane wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Mianowanie
Wynagrodzenie od 4 739 PLN

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: telefon:
Areszt Śledczy w Warszawie Białołęce
601 398 204, 22 354 51 04, 22 354 52 05, 22 354 51 14
Miejsce pracy: Ciupagi 1, 03-016 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Dodatkowe informacje: Szczegółowe informacje o ofercie znajdują się na str.: https://www.sw.gov.pl/praca-oferta/areszt-sledczy-w-warszawie-bialolece-referent-kadry

Zobacz na mapie:
Warszawa
woj. mazowieckie

Kategoria: Biuro, administracja
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 0
Data dodania: 2024-04-20

Biuro, administracja w okolicy