MŁODSZY REFERENT DZIAŁU EWIDENCJI K/M (Zarobki: od 4 600 PLN) - Warszawa, Oferta pracy

Oferta pracy
MŁODSZY REFERENT DZIAŁU EWIDENCJI K/M

Zakres obowiązków

Praca w systemie jednozmianowym lub wielozmianowym, w bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności.

Do podstawowych zadań Służby Więziennej należy:
- prowadzenie oddziaływań penitencjarnych i resocjalizacyjnych wobec osób skazanych na karę pozbawienia wolności, przede wszystkim przez organizowanie pracy sprzyjającej zdobywaniu kwalifikacji zawodowych, nauczania, zajęć kulturalno-oświatowych, zajęć z zakresu kultury fizycznej i sportu oraz specjalistycznych oddziaływań terapeutycznych; - wykonywanie tymczasowego aresztowania w sposób zabezpieczający prawidłowy tok postępowania karnego o przestępstwo lub przestępstwo skarbowe.
- zapewnienie osobom skazanym na karę pozbawienia wolności lub tymczasowo aresztowanym, a także osobom, wobec których są wykonywane kary pozbawienia wolności i środki przymusu skutkujące pozbawieniem wolności, przestrzegania ich praw.

Służbę w Służbie Więziennej może pełnić osoba spełniająca nw. wymagania formalne:
- posiadająca obywatelstwo polskie;
- posiadająca uregulowany stosunek do służby wojskowej;
- korzystająca z pełni praw publicznych;
- która daje rękojmię prawidłowego wykonywania powierzonych zadań;
- która nie była skazana prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo umyślne lub umyślne przestępstwo skarbowe albo wobec której nie został wydany prawomocny wyrok warunkowo umarzający postępowanie karne o takie przestępstwo, a także nie toczy się przeciwko niej postępowanie karne o takie przestępstwo;
- dająca rękojmię zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych w przepisach o ochronie informacji niejawnych;
- posiadająca co najmniej wykształcenie średnie lub średnie branżowe;
- posiadająca zdolność fizyczną i psychiczną do pełnienia służby w formacji uzbrojonej, podległej szczególnej dyscyplinie służbowej, której gotowa jest się podporządkować.

Miejsce i termin składania wyżej wymienionych dokumentów:
wymagane dokumenty należy składać w terminie do dnia 7 maja 2024 r. drogą elektroniczną (format pdf), a w przypadku braku takiej możliwości, za pomocą przesyłki pocztowej poleconej (liczy się data wpływu do jednostki) na poniższy adres:
1. [email protected]
2. Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej, ul. Wiśniowa 50, 02 -520 Warszawa,
LUB BEZŚPOŚREDNIO SKŁADAĆ DO JEDNOSTEK ORGANIZACYJNYCH, W KTÓRYCH AKTUALNIE PROWADZONY JEST NABÓR NA OKREŚLONE STANOWISKO SŁUŻBOWE
z adnotacją: "Nabór na stanowisko młodszego referenta działu ewidencji".

[Kontakt: tel. 22 35 45 205. e-mail: [email protected]]

Wymagane wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Mianowanie
Wynagrodzenie od 4 600 PLN

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail:
Areszt Śledczy w Warszawie - Służewcu
22 35 45 205
[email protected]
Miejsce pracy: Kłobucka 5, 02-699 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Dodatkowe informacje: Po uzgodnieniu z pracodawcą. Więcej na stronie:

Zobacz na mapie:
Warszawa
woj. mazowieckie

Kategoria: Biuro, administracja
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 0
Data dodania: 2024-04-19

Biuro, administracja w okolicy