MECHANIK (Zarobki: od 4 300 do 5 000 PLN) - Iława, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
MECHANIK

Zakres obowiązków
Przygotowanie materiału do produkcji maszyn i urządzeń (cięcie, szlifowanie, wiercenie, gwintowanie), naprawa maszyn przemysłowych.
Wymagania: Wykształcenie techniczne/mechaniczne, znajomość narzędzi (ściernice, klucze, rodzaje śrub, gwinty), znajomość maszyn takich jak wiertarka kolumnowa, piła taśmowa itp., umiejętność czytania rysunków technicznych, dobra organizacja pracy, mile widziane doświadczenie, mile widziane kwalifikacje na wózek widłowy / dźwig, komunikatywność,umiejętność pracy w zespole. Oferujemy: Praca w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji, wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, po okresie próbnym stała praca z ubezpieczeniem grupowym, premia na koniec roku w przypadku dobrych wyników, możliwość podnoszenia kwalifikacji, w razie potrzeby szkolenia i kursy, bardzo dobre warunki pracy (czysta, bezpieczna hala wybudowana w 2016 r.), przyjazna atmosfera pracy.
Wymagane wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne
Dodatkowe wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie od 4 300 do 5 000 PLN
jw.

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon:
"ICE-Trade Production"
790-337-226
Miejsce pracy: Piaskowa 19, 14-200 Iława, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Dodatkowe informacje: CV

Zobacz na mapie:
Kielce
woj. świętokrzyskie

Kategoria: Mechanik
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 133
Data dodania: 2024-08-07

Mechanik w okolicy

Zobacz nasze serwisy tematyczne

nieruchomosci.sprzedawacz.pl
moto.sprzedawacz.pl