GRAFIK KOMPUTEROWY (O) (Zarobki: od 4 300 PLN) - Niedomice, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
GRAFIK KOMPUTEROWY (O)

Zakres obowiązków
- nadzór nad treściami stron internetowych,
- przygotowywanie materiałów marketingowych- ofert, ulotek, prezentacji itp.,
- nadzór nad produkcją i logistyką materiałów marketingowych,
- tworzenie filmów, zdjęć i ich obróbka ( opcjonalnie)
Wymagania: doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, swobodne poruszanie się w programach graficznych, dokładność i precyzyjność, doświadczenie w przygotowaniu materiałów do druku, komunikatywność, zaangażowanie i umiejętność organizacji własnej pracy. Praca w Niedomicach, na jedną zmianę, od poniedziałku do piątku, od 7:00 do 15:00, ciekawa i stabilna praca w doświadczonym zespole, umowa o pracę z atrakcyjnym pakietem socjalnym oraz grupowym pakietem medycznym, stałe wynagrodzenie z atrakcyjnym systemem nagród i premii. Wynagrodzenie 4300 zł brutto + nagroda miesięczna 600 zł + premia. Kontakt: SPOJKAR Kardaś i Wspólnicy Sp. Jawna, ul. Fabryczna 29, 33-132 Niedomice, wcześniejszy kontakt telefoniczny:14-674-32-86 (godz. 9:00-17:00).

Wymagane wykształcenie:
Dodatkowe wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Wymagane uprawnienia: obsługa programów graficznych, dokładność

Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie od 4 300 PLN
4300 zł brutto + nagroda miesięczna 600 zł+ premia

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: telefon, termin: wcześniejszy kontakt telefoniczny, godziny : 9-17:
SPOJKAR Kardaś i Wspólnicy Sp. Jawna
146743286
Miejsce pracy: Fabryczna 29, 33-132 Niedomice, powiat: tarnowski, woj: małopolskie

Dodatkowe informacje: Skierowanie, CV lub bezpośrednio do pracodawcy

Zobacz na mapie:
Łódź
woj. łódzkie

Kategoria: Grafika, multimedia
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 2
Data dodania: 2024-04-06