MECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH I NACZEP (Zarobki: od 5 500 PLN) - Częstochowa, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie

Oferta pracy
MECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH I NACZEP

Zakres obowiązków
Bieżące naprawy samochodowe, diagnozowanie usterek oraz ich naprawa, sporządzenie dokumentacji technicznej zlecenia naprawy zgodnie z procesem serwisowym, wykonywanie napraw elektrycznych i mechanicznych, wymiana i montaż części, naprawa przyczep.
minimum 6 miesięcy doświadczenia na stanowisku mechanika/elektromechanika w branży serwisu samochodów ciężarówych lub na podobnym stanowisku, odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań, mile widziane osoby z Ukrainy z podstawową znajomością języka polskiego

Wymagane wykształcenie: podstawowe
Wymagane uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, dyspozycyjność (możliwość wyjazdów służbowych), dokładność, sumienność, odpowiedzialność

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie od 5 500 PLN
wynagrodzenie miesięczne 5500 zł brutto, 155 godzin pracy miesięcznie
praca w godzinach pomiędzy 08.00 a 17.00 zgodnie z grafikiem

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon:
TRUCK SERVICE ASSISTANCE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
729376633
Miejsce pracy: Wczasowa 4, 42-202 Częstochowa, powiat: m. Częstochowa, woj: śląskie

Dodatkowe informacje: Najpierw kontakt telefoniczny w celu umówienia spotkania;
W przypadku osób zarejestrowanych jako osoby bezrobotne w PUP Częstochowa wymagane jest skierowanie do pracy do pobrania u swojego doradcy klienta

Zobacz na mapie:
Olsztyn
woj. warmińsko-mazurskie

Kategoria: Mechanik
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 5
Data dodania: 2024-08-18

Zobacz nasze serwisy tematyczne

nieruchomosci.sprzedawacz.pl
moto.sprzedawacz.pl