MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH (Zarobki: od 5 000 PLN) - Kalisz, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

Zakres obowiązków
Naprawa i sprawdzanie działania pojazdu oraz jego zespołów za pomocą urządzeń diagnostycznych, ustalanie i usuwanie usterek w zespołach i układach pojazdów, uzupełnianie i dokonywanie wymiany płynów eksploatacyjnych pojazdu, wykonywanie prac demontażowo-montazowych, naprawa i regulacja zespołów i podzespołów pojazdu, w tym: silnika i skrzyni biegów, sprzęgła, układu hamulcowego, kierowniczego, zawieszenia i innych, dobra organizacja pracy, wielozadaniowość, otwartość na nowe doświadczenia.
Mile widziane prawo jazdy kat. C, D z kodem 95, umiejętność panowania nad stresem, kultura osobista, chęci do pracy.
Wymagane wykształcenie: zasadnicze branżowe
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie od 5 000 PLN
Umowa o pracę na okres próbny (3 miesiące), możliwość przedłużenia umowy na dalszy okres.

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: osobiście:
KALISKIE LINIE AUTOBUSOWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Miejsce pracy: WROCŁAWSKA 30-38, 62-800 Kalisz, powiat: m. Kalisz, woj: wielkopolskie

Dodatkowe informacje: CV

Zobacz na mapie:
Kołobrzeg
woj. zachodniopomorskie

Kategoria: Mechanik
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 10
Data dodania: 2024-07-24

Mechanik w okolicy

Zobacz nasze serwisy tematyczne

nieruchomosci.sprzedawacz.pl
moto.sprzedawacz.pl