PRACOWNIK BIUROWY (Zarobki: od 4 242 PLN) - Wrocław, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
PRACOWNIK BIUROWY

Zakres obowiązków
IBS Scherer - Rodzinna firma z tradycjami.

Jesteśmy wiodącym producentem i dostawcą urządzeń klasy premium do czyszczenia części, czyszczenia powierzchni przemysłowych, produktów do konserwacji i specjalnych środków czyszczących oraz związanej z nimi utylizacją - wszystko Made in Germany!

Od ponad 50 lat produkty IBS przekonują w konserwacji, produkcji i rzemiośle we wszystkich gałęziach przemysłu oferując przyjazne dla środowiska kompletne rozwiązania do czyszczenia części zanieczyszczonych olejem i smarem. Produkujemy w 100% w Niemczech i jesteśmy z tego dumni! Daleko poza granicami Europy sprawdzona technologia IBS jest z powodzeniem stosowana we wszelkiego rodzaju firmach.

Zostań częścią naszego zespołu i aplikuj już teraz!
Aby rozszerzyć i wesprzeć nasze zespoły sprzedażowe w naszym biurze we Wrocławiu, poszukujemy osoby na stanowisko:
Pracownik biurowy (m/f/d)

Twoje zadania:
- Telefoniczne wsparcie i porady dla naszych klientów B2B (przychodzących i wychodzących),
- Wycena, sprzedaż krzyżowa, kontynuacja, wprowadzanie zamówień,
- Porady dotyczące produktów i ich zastosowań,
- Wsparcie przy planowaniu wyjazdów służbowych,
- Uzupełnianie danych klientów w firmowym systemie CRM,
- Realizacja kampanii sprzedażowych,
- W razie potrzeby wyjazdy do naszych klientów B2B w celu prezentacji produktów.

Oferujemy:
- Silną markę z 50-letnim doświadczeniem biznesowym,
- Doskonałe możliwości rozwoju i pewną pracę w zorientowanej na przyszłość firmie rodzinnej,
- Wynagrodzenie uzależnione od wyników w tym świadczenia socjalne,
- Najlepszy know-how w branży dzięki wieloletniej działalności międzynarodowej,
- Nowoczesne narzedzia komunikacyjne,

Rodzaj stanowiska: pełny etat.
Godziny pracy: od poniedziałku do piątku w godz.: 8:00-16:00 - do ustalenia, możliwość pracy na część etatu.

Dodatkowe udogodnienia:
- Udział w zyskach,
- Darmowy parking,
- Dodatkowe dni urlopu.
Płatności specjalne:
- Prowizja,
- Dodatkowe bonusy.

Zdobądź z nami nowe możliwości i aplikuj już dziś! Czekamy na Ciebie! Jeśli masz jakiekolwiek pytania skontaktuj się z nami w dowolnym momencie.

IBS Scherer GmbH
Twój kontakt: Pan Sascha Wejlupek
www.ibs-scherer.de
Telefon: 0049-6701-9383-0
E-mail: [email protected]

Oferta dostępna w sali E, C, A.
Nasze wymagania:
- DOBRA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA NIEMIECKIEGO W MOWIE I PIŚMIE - WARUNEK KONIECZNY,
- Pożądane doświadczenie w sprzedaży/obsłudze klienta,
- Niezależny, zorientowany na sprzedaż sposób pracy,
- Wysoki poziom obsługi i orientacji na klienta,
- Doświadczona obsługa urządzeń biurowych,
- Wykształcenie min. średniego,

Doświadczenie:
- Sprzedaż bezpośrednia: 2 lata (mile widziane),
- Sprzedaż: 2 lata (wymagane),
- Sprzedaż telefoniczna: 2 lata (mile widziane),
- Telefonowanie: 2 lata (mile widziane).
Wymagane wykształcenie:
Dodatkowe wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie od 4 242 PLN
do ustalenia w zależności od kwalifikacji i doświadczenia

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail:
IBS SCHERER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
0049-6701-9383-0
[email protected]
Miejsce pracy: Strzegomska 42B, 53-611 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Dodatkowe informacje: CV w języku niemieckim

Zobacz na mapie:
Łódź
woj. łódzkie

Kategoria: Biuro, administracja
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 3
Data dodania: 2024-04-20