KONSTRUKTOR MECHANIK (Zarobki: od 4 400 PLN) - Kielce, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
KONSTRUKTOR MECHANIK

Zakres obowiązków
według stanowiska
Opis zadań:współpraca przy ciekawych projektach w branży hydrotechnicznej i przemysłowej.Projektowanie urządzeń. Wykonywanie podstawowych obliczeń inżynierskich.Wykonywanie dokumentacji technicznej rysunkowej i opisowej.Rozwiązywaniem zadań i problemów technicznych związanych z konstrukcją maszyn.Pomoc w rozwijaniu i zarządzaniu projektami;.Udział w rozwijaniu produktów firmy.
Wymagania:Wykształcenie wyższe: kierunek mechanika lub pokrewne;Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego, umiejętność tworzenia i czytania dokumentacji technicznej mechanicznej; Znajomość podstaw projektowania, mechaniki teoretycznej i konstrukcji maszyn;
Doświadczenie w wykonywaniu i/lub nadzorze nad wykonaniem urządzeń mechanicznych będzie dodatkowym atutem.Umiejętność wykonywania modeli 3D w dowolnym programie CAD: SolidWorks, SolidEdge, Inventor;Mile widziana znajomość programu NX; Komunikatywność, zaangażowanie i skrupulatność;Prawo jazdy kat. B.
Pracodawca oferuje:Stabilne warunki zatrudnienia umowa o pracę; Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji;
Pakiet świadczeń dodatkowych: pakiet prywatnej opieki medycznej finansowany przez pracodawcę, dofinansowanie do karty sportowej, ubezpieczenie grupowe dla pracowników i ich bliskich, dodatek do prywatnego żłobka i przedszkola, firmowa drużyna sportowa, zaplecze socjalne, dodatek za przyjazd do pracy rowerem i inne;Możliwość nauki i rozwoju w nowoczesnej firmie wśród ekspertów. Pracę przy ciekawych i nowatorskich projektach;Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach; Możliwość dalszego awansu; Bezpośrednią komunikację oraz bieżącą informację zwrotną;Praca w profesjonalnym zespole, w sprzyjającej rozwojowi zawodowemu atmosferze.

Wymagane wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), mechaniczne
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie od 4 400 PLN
wynagrodzenie do ustalenia z pracodawcą

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: inny - kontakt telefoniczny: 780 095 049 lub e-mail: [email protected]:
INSTYTUT OZE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
780 095 049
[email protected]
Miejsce pracy: SKRAJNA 41A, 25-650 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Dodatkowe informacje: CV

Zobacz na mapie:
Kielce
woj. świętokrzyskie

Kategoria: Mechanik
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 7
Data dodania: 2024-08-03

Mechanik w okolicy

Zobacz nasze serwisy tematyczne

nieruchomosci.sprzedawacz.pl
moto.sprzedawacz.pl