INSPEKTOR NADZORU DS. SANITARNYCH NR DNZ/30/2024 (Zarobki: od 7 300 PLN) - Warszawa, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
INSPEKTOR NADZORU DS. SANITARNYCH NR DNZ/30/2024

Zakres obowiązków
- udział w procesie budowlanym poprzez pełnienie nadzoru inwestorskiego podczas realizacji remontów oraz w okresie gwarancji i rękojmi w zakresie zgodnym z Prawem Budowlanym;
- weryfikacja przedmiarów i kosztorysów ofertowych oraz robót wykonanych;
- rozliczanie, kompletowanie i przekazywanie do księgowości dokumentów finansowych nadzorowanych robót;
- sporządzanie kosztorysów inwestorskich;
- sprawdzanie pod względem zgodności z umową i odbiór dokumentacji projektowej;
- wykonywanie przeglądów budowlanych stanu technicznego budynków, zgodnie z przepisami prawa budowlanego;
-sporządzanie ocen stanu technicznego budynków i lokali;
- udział w komisjach technicznych i sporządzanie z nich protokołów;
- podejmowanie działań w porozumieniu z przełożonym mających na celu likwidację w trybie pilnym zagrożeń;
- rozpatrywanie i załatwianie skarg, wniosków i podań z zakresu stanu technicznego zasobów z przygotowaniem pisemnej odpowiedzi;
- uczestnictwo w procedurach przetargowych związanych z realizacją remontów;
- współdziałanie przy prowadzeniu bieżącej (półrocznej i rocznej)
- sprawozdawczości w zakresie realizowanych przez ZGN robót.

Wymagania niezbędne: (wymagania konieczne do podjęcia pracy na danym stanowisku):

- obywatelstwo polskie lub obywatelstwo państwa, o którym mowa w art. 11 ust. 2 ustawy o pracownikach samorządowych;
- pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystania z pełni praw publicznych;
- niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe;
- nieposzlakowana opinia;
- wykształcenie średnie/średnie branżowe minimum 6 lat stażu pracy lub wyższe minimum 4 lata stażu pracy;
- uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń: cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych bez ograniczeń dla budynków mieszkalnych i użytkowych;
- przynależność do Izby Inżynierów Budownictwa;
- znajomość obsługi komputera w zakresie: edytora tekstu, arkusza kalkulacyjnego oraz programu
do kosztorysowania;
- znajomość regulacji prawnych w zakresie prawa budowlanego; przepisów bhp i p.poż.; prawa cywilnego i administracyjnego; prawa zamówień publicznych; gospodarki nieruchomościami; ochrony dóbr kultury; finansów publicznych; samorządu terytorialnego; ustawy o ochronie praw lokatorów, mieszkaniowym zasobie gminy i o zmianie kodeksu cywilnego; ustawy o własności lokali; przepisów o ochronie danych osobowych.
Wymagania dodatkowe (wymagania pożądane, pozwalające na optymalne wykonywanie zadań na danym stanowisku):
- uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń: cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych bez ograniczeń;
- staż pracy odpowiedni do poziomu wykształcenia, w tym co najmniej 2 letni staż na stanowisku inspektora nadzoru lub kierownika budowy;
- co najmniej 6 miesięczny staż pracy w jednostkach, o których mowa w art. 2 ustawy o pracownikach samorządowych.

Wymagane dokumenty i oświadczenia:
- życiorys z przebiegiem nauki i pracy zawodowej (cv) podpisany odręcznie;
- list motywacyjny podpisany odręcznie;
- kopie dokumentów lub zapis m.in. w życiorysie z przebiegiem nauki i pracy zawodowej (cv), liście motywacyjnym o posiadanym wymaganym doświadczeniu zawodowym z uwzględnieniem wykonywanej pracy;
- kopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie;
- kopie świadectw pracy lub innych dokumentów potwierdzających wymagany staż pracy albo zaświadczeń w przypadku kontynuacji zatrudnienia;
- kopie zaświadczeń/dokumentów potwierdzających posiadanie wymaganych kwalifikacji i uprawnień zawodowych;
- kopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność w przypadku kandydata, który zamierza skorzystać z uprawnienia o którym mowa w art. 13a ust. 2 ustawy o pracownikach samorządowych;
- podp.

Zobacz na mapie:
Warszawa
woj. mazowieckie

Kategoria: Inspektor
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 1
Data dodania: 2024-08-27

Zobacz nasze serwisy tematyczne

nieruchomosci.sprzedawacz.pl
moto.sprzedawacz.pl