Sales Development Representative (SDR) - Warszawa

Sales Development Representative (SDR) - Warszawa - Internet, sieć - Warszawa

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Do ustalenia

Opis

Warszawa Mazowieckie

Wynagrodzenie: 5000 - 10000 PLN

Naszym klientem jest dynamiczna firma działająca w branży consultingowej, specjalizująca się w dostarczaniu wysokiej jakości usług i rozwiązań dla klientów. Poszukujemy ambitnej osoby na stanowisko Business Development Representative, która będzie odpowiedzialna za rozwój i zarządzanie relacjami z potencjalnymi klientami oraz wsparcie procesu sprzedaży.

Sales Development Representative (SDR)

Wymagania:
* Doświadczenie w obszarze sprzedaży, preferowana znajomość branży szkoleniowej.
* Proaktywność i własne inicjatywy usprawniające sprzedaż
* Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne.
* Swoboda w kontaktowaniu się i nawiązywaniu kontaktu z klientem przez telefon, e-mail i media społecznościowe
* Umiejętność budowania i utrzymywania relacji biznesowych.
* Zorientowanie na osiąganie celów i wyników.
* Samodzielność, inicjatywa oraz umiejętność pracy w zespole.
* Wysoka kultura osobista i standardy obsługi klienta.
* Znajomość narzędzi typu CRM.

Dodatkowe atuty:
* Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (B2/C1)

Oferujemy:
* Pracę w dynamicznym i profesjonalnym środowisku.
* Konkurencyjne wynagrodzenie oraz system premiowy.
* Elastyczny czas pracy i możliwość pracy zdalnej w wybranych dniach.
* Niekorporacyjne środowisko pracy i przyjazna atmosfera

Obowiązki:
* Identyfikacja i pozyskiwanie potencjalnych klientów poprzez różne kanały, w tym badania rynku, sieciowanie, konsultacje branżowe itp.
* Znajdowanie odpowiednich punktów kontaktowych
* Budowanie i dbanie o relacje z klientami Identyfikacja i pozyskiwanie potencjalnych klientów poprzez różne kanały, w tym badania rynku, sieciowanie, konsultacje branżowe itp.
* Budowanie i dbanie o relacje z klientami poprzez aktywne kontaktowanie się z nimi, inspirowanie, prezentacje usług oraz dostarczanie wartościowych informacji i rozwiązań.
* Analiza potrzeb klientów i proponowanie odpowiednich rozwiązań, dostosowanych do ich wymagań i oczekiwań.
* Współpraca z zespołem sprzedażowym - umawianie spotkań handlowych
* Codzienna praca z CRM, aktualizacja i rozwój bazy kontaktów
* Praca na dedykowanych kampaniach marketingowo-sprzedażowych.

Zobacz na mapie:
Warszawa
woj. mazowieckie

Dane wystawiającego:
Łukasz
(TeamQuest Sp. z o.o.)

Warszawa
Zobacz ogłoszenia użytkownika

Kategoria: Internet, sieć
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 1
Data dodania: 2024-04-17

Internet, sieć w okolicy

Łukasz