Analityk Biznesowo-Systemowy - Warszawa

Analityk Biznesowo-Systemowy - Warszawa - Internet, sieć - Warszawa

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Do ustalenia

Opis

Warszawa Mazowieckie

Wynagrodzenie: 10000 - 15000 PLN

Dla naszego Klienta, innowacyjnego software houseu specjalizującego się w dostarczaniu rozwiązań technologicznych dla agencji rekrutacyjnych, poszukujemy doświadczonego Analityka Biznesowo-systemowego, który będzie odpowiedzialny za analizę potrzeb biznesowych klientów oraz projektowanie rozwiązań systemowych w celu optymalizacji procesów rekrutacyjnych.

Analityk Biznesowo-Systemowy

Wymagania:
* Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, preferowana znajomość branży rekrutacyjnej
* Znajomość metodologii zarządzania projektami i procesami biznesowymi (np. Agile, Scrum, BPM)
* Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
* Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, zdolność do pracy w zespole
* Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B2)
* Znajomość narzędzi do modelowania procesów biznesowych i systemów IT (np. Visio, ARIS, BPMN)

Oferujemy:
* Pracę w dynamicznym środowisku, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
* Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
* Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
* Świetną atmosferę i zgrany, kilkunastoosobowy zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów
* Pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa)
* Możliwość pracy hybrydowej
* Elastyczne godziny pracy
* Biuro zlokalizowane w centrum Warszawy

Obowiązki:
* Analiza i dokumentacja wymagań biznesowych i technicznych klientów
* Projektowanie rozwiązań informatycznych zgodnie z potrzebami klientów
* Współpraca z zespołem programistów przy implementacji rozwiązań
* Testowanie i weryfikacja funkcjonalności systemów
* Wspieranie klientów w zakresie optymalizacji procesów rekrutacyjnych i wykorzystania systemów
* Tworzenie dokumentacji specyfikacji funkcjonalnej i technicznej
* Zarządzanie procesem wdrażania, w tym planowanie, monitorowanie postępów i rozwiązywanie problemów
* Zapewnianie szkoleń i wsparcia dla użytkowników końcowych
* Monitorowanie efektywności systemów oraz proponowanie usprawnień i optymalizacji.

Zobacz na mapie:
Warszawa
woj. mazowieckie

Dane wystawiającego:
Łukasz
(TeamQuest Sp. z o.o.)

Warszawa
Zobacz ogłoszenia użytkownika

Kategoria: Internet, sieć
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 10
Data dodania: 2024-02-21

Internet, sieć w okolicy

Łukasz