Wróć | Sprzedawacz.pl
Sprzedawacz.pl Zobacz również:
» Nieruchomości » Mieszkania
Toruń - wszystko Zmień tylko lokalizację:
» Toruń
Widok:

Szukaj

Kategorie

Pałtności w serwisie realizuje


MIESZKANIA TORUŃ - OGŁOSZENIA

Strona: 1 2 3 ... 24

Znaleziono 285 ogłoszeń spełniających kryteria.

Trzymaj rękę na pulsie!

Subskrybuj swoje wyszukiwanie! Powiadomimy Cię kiedy pojawi się nowe ogłoszenie spełniające aktualne kryteria wyszukiwania.

Strona: 1 2 3 ... 24

PRZEGLĄDAJ OGŁOSZENIA W OKOLICY

Bydgoszcz (pow. m. Bydgoszcz w woj. kujawsko-pomorskim), Inowrocław (pow. inowrocławski w woj. kujawsko-pomorskim), Ciechocinek (pow. aleksandrowski w woj. kujawsko-pomorskim), Lipno (pow. lipnowski w woj. kujawsko-pomorskim), Mała Nieszawka (pow. toruński w woj. kujawsko-pomorskim), Lubicz Górny (pow. toruński w woj. kujawsko-pomorskim), Golub-Dobrzyń (pow. golubsko-dobrzyński w woj. kujawsko-pomorskim), Aleksandrów Kujawski (pow. aleksandrowski w woj. kujawsko-pomorskim), Wąbrzeźno (pow. wąbrzeski w woj. kujawsko-pomorskim), Papowo Biskupie (pow. chełmiński w woj. kujawsko-pomorskim)

ZOBACZ POWIĄZANE ARTYKUŁY


Zobacz najnowsze oferty mieszkań wystawionych na sprzedaż i do wynajecia w Toruniu. Znajdziesz tu mieszkania we wszystkich dzielnicach Torunia. Począwszy od mieszkań w kamienicach na Starym Mieście, przez lokale mieszczące się w blokach z wielkiej płyty, po eksluzywne mieszkania na nowych osiedlach. W zależności od dzielnicy przeważają różne typu zabudowań. Np. na Rubinkowie, na Skarpie czy w okolicach Chełmińskiego przedmieścia dominują bloki z lat 70-80 budowane z prefabrykatów. W okolicy starego miasta dominują zabudowania z cegły. W przypadku najnowszy osiedli najczęściej bloki zostały wybudowane w technologi rama H - czyli betonowego szkieluetu najczęściej w połaczeniu z bloczkami z betonu komórkowego lub cegły.

Ogłoszenia są dodwane bezpośrednio przez właścicieli i deweloperów toruńskich nnieruchomości, a także przez pośredników działających lokalnie, jak rówinież w obrębie całej Polski.

Jeśli chcesz sprzedać lub wynająć mieszkanie, dodaj bezpłatne ogłoszenie w dziale nieruchomości i dotrzyj do tysięcy osób szukających mieszkań w Toruniu i okolicach.


Czy wiesz, że też możesz tutaj dodać swoje ogłoszenie za darmo?