Wróć | Sprzedawacz.pl
Sprzedawacz.pl Zobacz również:
» Nieruchomości
Toruń - wszystko Zmień tylko lokalizację:
» Toruń
Widok:

Szukaj

Kategorie

Pałtności w serwisie realizuje


NIERUCHOMOŚCI TORUŃ - OGŁOSZENIA - SPRZEDAŻ I WYNAJEM

Strona: 1 2 3 ... 27

Znaleziono 324 ogłoszenia spełniające kryteria.

Trzymaj rękę na pulsie!

Subskrybuj swoje wyszukiwanie! Powiadomimy Cię kiedy pojawi się nowe ogłoszenie spełniające aktualne kryteria wyszukiwania.

Strona: 1 2 3 ... 27

PRZEGLĄDAJ OGŁOSZENIA W OKOLICY

Bydgoszcz (pow. m. Bydgoszcz w woj. kujawsko-pomorskim), Inowrocław (pow. inowrocławski w woj. kujawsko-pomorskim), Ciechocinek (pow. aleksandrowski w woj. kujawsko-pomorskim), Lipno (pow. lipnowski w woj. kujawsko-pomorskim), Mała Nieszawka (pow. toruński w woj. kujawsko-pomorskim), Lubicz Górny (pow. toruński w woj. kujawsko-pomorskim), Wąbrzeźno (pow. wąbrzeski w woj. kujawsko-pomorskim), Golub-Dobrzyń (pow. golubsko-dobrzyński w woj. kujawsko-pomorskim), Barcin (pow. żniński w woj. kujawsko-pomorskim), Papowo Biskupie (pow. chełmiński w woj. kujawsko-pomorskim)

ZOBACZ POWIĄZANE ARTYKUŁY


Zobacz najnowsze ogłoszenia dotyczące sprzedaży i wynajmu nieruchomości w Toruniu. Wśród ofert znajdziesz zarówno obiekty mieszkalne - zarówno domy jak i mieszkania, w różnych częściach Torunia. Ponadto działki budowlane, inwestycyjne i rolne oraz wiele nieruchomości typowo dla firm. Począwszy od obiektów handlowych na Długiej lub innych ulicach Starego Miasta, lokali w centrach handlowych, miejsc idealnych na biuro, a na obiektach warsztatowo-produkcyjnych skończywszy. Jeśli szukasz hal produkcyjnych czy magazynowych, działek lub domów - polecamy zapoznać się również z ofertami nieruchomości położonymi poza granicami Torunia. Na obrzeżach miasta dostępne są zwykle większe obiekty, których ceny często stanowią ułamek ceny lokali w centrum miasta.

Ogłoszenia pochodzą od toruńskich i ogólnopolskich biur nieruchomości i deweloperów. Oczywiście są również tutaj oferty dodane bez pośredników - wystawione przez właścicieli działek i różnego rodzaju lokali i budynków zlokalizowanych na terenie Torunia.


Czy wiesz, że też możesz tutaj dodać swoje ogłoszenie za darmo?