OGŁOSZENIA DZIAŁKI HARKLOWA


Szukaj

Kategorie

Znaleziono 1 ogłoszenie spełniające kryteria.


227 304 zł
Rodzaj działki: Budowlana, Cena za m2: 72.00 , Powierzchnia: 3157 m2
» Działki na sprzedaż » Harklowa (ogłoszenia małopolskie), 2019-03-27

Trzymaj rękę na pulsie!

Powiadomimy Cię kiedy pojawi się nowe ogłoszenie spełniające aktualne kryteria wyszukiwania. Wystarczy, że podasz adres email, na który mamy wysłać informacje!


Przeglądasz oferty w kategorii: Działki ogłoszenia w miejscowości Harklowa. Zobacz też wszystkie oferty w dziale darmowe ogłoszenia Harklowa.

Właśnie oglądasz oferty w dziale z działkami. Znajdziesz tutaj oferty wynajmu, dzierżawy i sprzedaży działek. Wśród ogłoszeń m.in. działki budowlane, rolne, leśne, rekreacyjne a także inwestycyjne i przemysłowe. Oferty bezpośrednie (od właściciela) oraz od biur nieruchomości.

Wybierz odpowiednią kategorię w zależności od tego czy chcesz dokonać zakupu czy dzierżawić działkę: działki na sprzedaż, działki pod dzierżawę. Po wybraniu odpowiedniej kategorii pojawi się więcej opcji filtrowania ofert. Szukając działki budowlanej lub inwestycyjnej zwróć szczególną uwagę na dostępne media oraz rodzaj drogi dojazdowej.

Jak dodać ogłoszenie?

Chcesz sprzedać lub wydzierżawić swoją działkę? Dodaj bezpłatne ogłoszenie w dziale nieruchomości i znajdź klienta ze Sprzedawaczem. Dodawanie ogłoszeń jest darmowe zarówno dla osób prywatnych jak również dla firm i agencji nieruchomości.

Uwaga oferty zostały zawężone do określonej lokalizacji: Harklowa, woj. małopolskie, pow. nowotarski, gm. Nowy Targ. Usuń z filtra nazwę miejscowości by zobaczyć wszystkie oferty w dziale: Ogłoszenia działki.


Czy wiesz, że też możesz tutaj dodać swoje ogłoszenie za darmo?