Szukaj

Kategorie

Odzyskajmy dawny blask samochodu!


Odzyskajmy dawny blask samochodu!


Nasze auto straciło swój dawny blask i straciło "to coś"? Nic straconego. Istnieją bowiem metody, z pomocą których uda nam się całkowicie odmienić nasz samochód i sprawić, że będzie on wyglądał jak nowy.

Wyciąganie wgnieceń

Wgniecenia to nieestetyczne elementy, z którymi każdy z nas miał do czynienia. Ciężko je usunąć, a dotychczasowe metody ich wyciągania wiązały się z dużymi kosztami, na jakie większość z nas nie była przygotowana. Wraz ze zmieniającym się środowiskiem, na rynek wkroczyła nowa, nieskazitelna metoda - PDR. To szybka i tania alternatywa dla droższych metod blacharskich. Idealnie sprawdzi się przy gradobiciach, szkodach parkingowych, kolizjach czy obiciach lakieru. Korzyści płynące z tej metody to krótki czas wykonania, niższy koszt naprawy w stosunku do innych metod, zachowanie oryginalnego lakieru, brak konieczności wymiany elementu, który się uszkodził oraz ekologiczność: PDR nie szkodzi środowisku.

Renowacja i polerowanie lakieru - krok do lepszego wyglądu

To idealna metoda, dzięki której możemy skorygować defekt lakieru. Wszelkie rysy, ślady utlenienia czy wżery odejdą w niepamięć. To usługa cechująca się niezwykle dużą skutecznością. Jest najlepszym rozwiązaniem w wypadku widocznych śladów na naszym samochodzie. Polerowanie i renowacja lakieru pozwoli nam odzyskać nie tylko blask, lecz również odświeżony, nowoczesny wygląd auta. Jego powierzchnia będzie od teraz płaska i niezwykle harmonijna. Stanie się płaska i zabezpieczona ochronną powłoką, dzięki której mamy gwarancję bezpieczeństwa lakieru na długie lata. Zalety, jakie daje renowacja i polerowanie lakieru to między innymi: odzyskany blask samochodu, przywrócenie fabrycznego wyglądu, usunięcie zarysowań, podniesienie wartości samochodu czy uzyskanie idealnej gładkości auta.

Czyszczenie i mycie

Żadne auto nie przetrwa zbyt wiele, bez odpowiedniej pielęgnacji. Regularne czyszczenie i mycie auta pozwala przedłużyć nie tylko jego świetny stan, lecz także wygląd wewnętrzny. Komfortowe warunki jazdy to konieczność. Mycie samochodu w SPA pozwoli nadać mu nieskazitelny wygląd. Dzięki specjalistycznym produktom nasze auto nabierze blasku, nowości, świeżości. Dzięki technice mycia detalingu zyskujemy bezpieczne produkty, dokładne umycie pojazdu, ograniczenie zniszczeń oraz przygotowanie do dalszych części detalingu. Dzięki metodzie detalingu wewnętrznego możemy z kolei zadbać o wnętrze naszego pojazdu. Zachowamy dzięki myciu świeży wygląd przez wiele lat, podniesiemy walory estetyczne auta i zapewnimy sobie komfort używania.


Renowacja skór

Chcesz usunąć przebarwienia, inne ślady użytkowania, bądź plamy na skórze wewnątrz auta? Z pomocą przychodzi nam renowacja skór. Tapicerka zdobędzie drugie, nowe życie. Całkowicie usuniemy przetarcia, odzyskamy świeży wygląd, zabezpieczymy auto na kolejne lata, przy wydaniu niewielkiej sumy pieniędzy. Renowacja zajmie ponadto niewiele czasu, dzięki czemu będziemy mogli cieszyć się zupełnie nowym wyglądem wewnątrz samochodu w zaledwie parę chwil.


Artykuł został przygotowany przez firmę ultimatecars.pl specjalistów w przywracaniu blasku samochodom. 

Data publikacji: 2018-08-28, ostatnia zmiana: 2019-05-16

Może Cię zaintersować:

- Co jest potrzebne do naklejenia foli samochodowej? - niezbędnik przy tego typu pracach

- Podróż samochodem - przydatne akcesoria i gadżety

- Pokrowce samochodowe - kiedy kupić i jakie wybrać?


Spodobało Ci się?


ZOBACZ POWIĄZANE ARTYKUŁY

Poznaj rodzaje motocykli i ich producentów
Dowiedz się jakie są rodzaje motocykli oraz jaka firma specjalizuje się w jakich konstrukcjach.

Data publikacji: 2019-05-15

Odszkodowania komunikacyjne - co i jak?
W życiu mogą wydarzyć się różne rzeczy, a co za tym idzie możemy być również uczestnikami wypadków, które mogą zmienić naszą codzienność.

Data publikacji: 2018-12-27

Giełda samochodowa na Żeraniu w Warszawie
25 listopada 2018 byliśmy na giełdzie samochodowej na warszawskim Żeraniu. Zobacz najnowsze informacje z giełdy na Jagielońskiej 88!

Data publikacji: 2018-11-26

Giełda samochodowa Kutno, ul. Narutowicza
W sobotę 24 listopada 2018 roku byliśmy na giełdzie samochodowej w Kutnie. Wiemy dokładnie co i jak wygląda. Sprawdź aktualne informacje!

Data publikacji: 2018-11-25