Acer Predator X38P

8 990,00 zł

Acer Predator X38P - Monitory LCD i LED - Gorzów Wielkopolski

Opis

Niewarygodna powierzchnia Granie w najnowsze tytuły na zakrzywionym ekranie zyskuje nową jakość — obraz wypełnia całe pole widzenia i sprawia wrażenie nieskończonego. Więc by w pełni cieszyć się rozgrywką na 37,5-calowym wyświetlaczu, należy wybrać model 2300R o niesamowitej proporcji 21:9. Matryca IPS w technologii Agile-Splendor Niewiele wyświetlaczy jest w stanie konkurować z naszym modelem. Niezwykle responsywna ciekłokrystaliczna matryca monitora X38 o szerokiej gamie kolorów osiąga niesamowite wyniki przy jednoczesnym zachowaniu doskonałości barw. Dzięki temu akcja na ekranie jest płynna i pozbawiona jest efektu ghostingu oraz pasmowania koloru. Dodaktowo wyświetlacz posiada certyfikat DisplayHDR™ 400. Szybko i płynnie Jeśli oczekujesz płynnej rozgrywki nawet przy niesamowitych prędkościach, jesteś we właściwym miejscu. Przy częstotliwości odświeżania do 175 Hz i czasie reakcji 1 ms Twój obraz będzie niesamowicie płynny oraz pozbawiony efektów rozrywania i ghostingu – bezkonkurencyjna jakość. Bez efektu rozmywania Jeśli oczekujesz płynnej rozgrywki nawet przy niesamowitych prędkościach, jesteś we właściwym miejscu. Dzięki błyskawicznej częstotliwości odświeżania i technologii NVIDIA® G-SYNC® wyświetlany obraz jest niezwykle płynny i pozbawiony efektu rozrywania. Teraz możesz eliminować swoich wirtualnych przeciwników w ułamku sekundy i z doskonałą precyzją. Futurystyczny wygląd 35-calowy, zakrzywiony wyświetlacz jest stabilnie podtrzymywany przez dwa srebrne ramiona podstawy. Konstrukcja stopki umożliwia dowolną regulację nachylenia monitora, obracanie go oraz zmianę wysokości całej tafli wyświetlacza, dzięki czemu znalezienie odpowiedniego ustawienia odpowiadającego potrzebom każdego użytkownika trwa kilka chwil. Predator Gameview Dostępna z poziomu ustawień wyświetlacza technologia GameView zapewnia szereg użytecznych funkcji, takich jak dostosowanie poziomu przyciemnienia, oświetlenie otoczenia, profile gry (8 konfiguracji) i wiele innych. Jest to fantastyczne narzędzie do konfiguracji wyświetlacza pod kątem danej gry. Zadbaj o swoje oczy Jeśli podejrzewasz, że niebieskie podświetlenie z wyświetlacza LED powoduje zmęczenie oczu, masz do wyboru cztery ustawienia filtra z poziomu menu ekranowego (OSD). Wiemy, że monitor X38 robi wrażenie, ale od czasu do czasu trzeba oderwać od niego wzrok.Technologia ta zapewnia stabilne, spójne zasilanie wyświetlacza i eliminuje wszelkie możliwości zauważalnego migotania..

Produkt możesz zamówić poprzez stronę inetrnetową. Przejdź do sklepu poprzez link w ogłoszeniu. Na stronie sklepu znajdziesz szerszy opis produktu, dane techniczne oraz informacje o sposobach dostawy.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Gorzów Wielkopolski
woj. lubuskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Gorzów Wielkopolski
woj. lubuskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Monitory LCD i LED
(w dziale: Elektronika)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 17
Data dodania: 2021-02-27

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij