MONITORY LCD POLEASINGOWE, UŻYWANE I NOWE NA SPRZEDAŻ - OGŁOSZENIA


Szukaj

Kategorie

Znaleziono 3 ogłoszenia spełniające kryteria.


75,00 zł
Lokalizacja: Kraków, Stan: Używany, Wystawiający: Osoba prywatna
49,00 zł
Lokalizacja: Kępno, Stan: Używany, Wystawiający: Firma (Dostępna faktura VAT)
260,00 zł
Lokalizacja: Kępno, Stan: Używany, Wystawiający: Firma

Trzymaj rękę na pulsie!

Powiadomimy Cię kiedy pojawi się nowe ogłoszenie spełniające aktualne kryteria wyszukiwania. Wystarczy, że podasz adres email, na który mamy wysłać informacje!


Najnowsze ogłoszenia z monitorami LCD z całej Polski. Ogłoszenia prywatne, sklepów oraz serwisów komputerowych. Monitory LCD używane, w tym poleasingowe oraz nowe na gwarancji. Znajdziesz tu wszystkie najbardziej znane marki. W tym LG, Samsung, BenQ, ASUS, HP, Dell czy też IBM.

Monitory 15", 17", 19", 21", a także większe. Do tego w różnej rozdzielczości jak i w różnym formacie. Ponadto te z rególowaną wysokością oraz kątem nachylenia, z kilkoma portami USB, z VGA oraz DVI-D. Znajdziesz tutaj także monitory LCD z wbudowanymi wysokiej jakości głośnikami, jak również nie tylko z matrycą błyszczącą, ale także z matową, która zagwarantuje Ci doskonałą jakość pracy nawet w bardzo jasnych pomieszczeniach.

Chcesz sprzedać swój montor LCD? A może zajmujesz się zawodowo sprzedażą monitorów poleasingowych, używanych lub nowych? Wystaw darmowe ogłoszenie na Sprzedawaczu!


Czy wiesz, że też możesz tutaj dodać swoje ogłoszenie za darmo?