WOŹNY/WOŹNA - DOZORCA (Zarobki: od 3 775 PLN) - Warszawa, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
WOŹNY/WOŹNA - DOZORCA

Zakres obowiązków
Dbanie o czystość w klasach, toaletach, na korytarzach.
Wymagania: wykształcenie zawodowe, umiejętność pracy w zespole.

Obowiązki: dbanie o czystość w klasach, toaletach, na korytarzach.

Praca w godz.: 6:00-14:00 lub 13:00-21:00.

[Zgłoszenia: e-mail: [email protected], tel. 22 277 16 04 - w godzinach: 10:00-14:00]

Wymagane wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie od 3 775 PLN
*Wynagrodzenie zasadnicze w wys. 3775 zł brutto + 20% premii regulaminowej + wysługa lat. W sumie, wraz z premią, wynagrodzenie nie mniejsze niż najniższa krajowa.

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail:
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 68 im. Artura Oppmana
22 277 16 04
[email protected]
Miejsce pracy: Or-Ota 5, 01-507 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Dodatkowe informacje: Po uzgodnieniu z pracodawcą

Zobacz na mapie:
Warszawa
woj. mazowieckie

Kategoria: Pozostałe
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 0
Data dodania: 2024-03-29