WOŹNY K/M (Zarobki: od 4 000 PLN) - Warszawa, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
WOŹNY K/M

Zakres obowiązków

- dbanie o czystość w placówce
- podlewanie roślin
- dyżury na portierni
- zapewnianie bezpieczeństwa dzieci na przerwach;
- dbanie o sprzęt szkolny, urządzenia instalacyjne oraz sprzęt ochrony ppoż
- dbanie o należyty porządek w pomieszczeniach szkolnych
- zgłaszanie kierownictwu szkoły zauważonych usterek
- odpowiedzialność materialna za pobrane środki czystości oraz racjonalne ich używanie.
Wymagania: wykształcenie podstawowe, co najmniej 1-miesięczne doświadczenie zawodowe. Komunikatywna znajomość języka polskiego.

Praca w godz. 6:00-14:00, 12:00-20:00.

*Wynagrodzenie: 4000 zł brutto + dodatki 20% - w sumie wynagrodzenie nie niższe niż najniższa krajowa.

[Zgłoszenia: osobiste, tel. 22 811 29 62, e-mail: [email protected]]
Wymagane wykształcenie: podstawowe
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie od 4 000 PLN
+ dodatki 20% - w sumie wynagrodzenie nie niższe niż najniższa krajowa

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail:
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 110 IM. KAZIMIERZA JEŻEWSKIEGO
22 811 29 62
[email protected]
Miejsce pracy: Bohaterów 41, 03-007 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Dodatkowe informacje: Po uzgodnieniu z pracodawcą

Zobacz na mapie:
Warszawa
woj. mazowieckie

Kategoria: Pozostałe
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 0
Data dodania: 2024-04-19