Wentylator łazienkowy Awenta Wawe WAV120W 120mm 135 m3/h 16W z wyłącznikiem sznurkowym biały

73,84 zł

Wentylator łazienkowy Awenta Wawe WAV120W 120mm... - Wentylatory - Dąbrowa Górnicza

Opis

Wentylator wyciągowy łazienkowy klasyczny Awenta Wave WAV120W fi120mm biały - z wyłącznikiem pociąganym (sznurkowym)
Główne cechy wentylatora Wave: tworzywo ABS łożyska ślizgowe IPX4 maksymalna temperatura pracy 40°C możliwość zainstalowania zaworu zwrotnego (ZZ)
Awenta oferuje ponad 70 modeli wentylatorów i urządzeń wentylacyjnych przeznaczonych do mieszkań, domów i budynków o zróżnicowanej funkcjonalności. Wentylatory Awenta odznaczają się oryginalną stylistyką, wysoką jakością i niezawodnością. Gamę produktów Awenta tworzą wentylatory do montażu w ścianie, tzw. klasyczne o uniwersalnym zastosowaniu. W skład gamy wchodzą także wentylatory sufitowe, liniowe instalowane wewnątrz kanałów wentylacyjnych oraz komercyjne. Linia produktów System + to modele ścienne z wymiennymi panelami o zróżnicowanej kolorystyce i stylistyce, mające zastosowanie jako wentylatory łazienkowe i kuchenne, szczególnie w pomieszczeniach o indywidualnej aranżacji. Wybrane modele niskoprądowe zasilane są prądem stałym o napięciu 12V są przeznaczone do montażu w pobliżu kabin prysznicowych lub w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności. Awenta zapewnia również bardziej zaawansowane urządzenia wentylacyjne, takie jak: wentylatory centralne, wentylatory do dystrybucji ciepłego powietrza między pomieszczeniami i rekuperatory kompaktowe. Uzupełnieniem bogatej oferty wentylatorów są urządzenia hybrydowe (system Awentis), pozwalające na mechaniczne wspomaganie wentylacji grawitacyjnej w jednym lub dwóch pomieszczeniach. Wentylatory Awenta produkowane są we wszystkich rozmiarach stosowanych w gospodarstwach domowych oraz pomieszczeniach gospodarczych typu garaże, warsztaty oraz lokalach handlowych i małej gastronomii. Wyroby Awenta zaprojektowane w centrum badawczo-rozwojowym firmy, przed wejściem do produkcji podlegają specjalistycznym badaniom w laboratorium Awenta, a następnie rygorystycznej kontroli jakości na każdym etapie montażu.
Włącznik sznurkowy (pociągany)Wentylator uruchamiany i wyłączany jest włącznikiem sznurkowym poprzez jednokrotne pociągnięcie..

Więcej informacji na temat produktu oraz dane techniczne znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu. Poprzez stronę sklepu możesz też wygodnie złożyć zamówienie i zamówić produkt w dowolne miejsce w Polsce.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Dąbrowa Górnicza
woj. śląskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Elektrohurtownia
(Hurtownia internetowa)

Dąbrowa Górnicza
woj. śląskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Wentylatory
(w dziale: Dom i ogród)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 2
Data dodania: 2023-08-16

Zgłoś naruszenie

Wentylatory w okolicy

Elektrohurtownia
(Hurtownia internetowa)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ