Wentylator łazienkowy Awenta Vega WGS100CTR fi100mm 40/75/85/95 m3/h 5/7/9/14 W z elektronicznym pro

143,52 zł

Wentylator łazienkowy Awenta Vega WGS100CTR f... - Wentylatory - Rzeszów

Opis

Wentylator wyciągowy łazienkowy klasyczny ścienny / sufitowy Awenta Vega WGS100CTR fi100mm satyna - z regulatorem obrotów i czasu pracy uruchamiany włącznikiem światła (brak w zestawie)
Główne cechy wentylatora Vega: tworzywo ABS łożyska kulkowe IPX4 maksymalna temperatura pracy 40°C możliwość instalacji na suficie możliwość zainstalowania zaworu zwrotnego (ZZ) 5 lat gwarancji
Awenta oferuje ponad 70 modeli wentylatorów i urządzeń wentylacyjnych przeznaczonych do mieszkań, domów i budynków o zróżnicowanej funkcjonalności. Wentylatory Awenta odznaczają się oryginalną stylistyką, wysoką jakością i niezawodnością. Gamę produktów Awenta tworzą wentylatory do montażu w ścianie, tzw. klasyczne o uniwersalnym zastosowaniu. W skład gamy wchodzą także wentylatory sufitowe, liniowe instalowane wewnątrz kanałów wentylacyjnych oraz komercyjne. Linia produktów System + to modele ścienne z wymiennymi panelami o zróżnicowanej kolorystyce i stylistyce, mające zastosowanie jako wentylatory łazienkowe i kuchenne, szczególnie w pomieszczeniach o indywidualnej aranżacji. Wybrane modele niskoprądowe zasilane są prądem stałym o napięciu 12V są przeznaczone do montażu w pobliżu kabin prysznicowych lub w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności. Awenta zapewnia również bardziej zaawansowane urządzenia wentylacyjne, takie jak: wentylatory centralne, wentylatory do dystrybucji ciepłego powietrza między pomieszczeniami i rekuperatory kompaktowe. Uzupełnieniem bogatej oferty wentylatorów są urządzenia hybrydowe (system Awentis), pozwalające na mechaniczne wspomaganie wentylacji grawitacyjnej w jednym lub dwóch pomieszczeniach.
Easy ClipSystem Easy Clip umożliwia łatwy montaż i demontaż panelu wentylatora bez użycia narzędzi, znacznie skracając czas montażu i czynności konserwacyjnych urządzenia.
Regulacja obrotówOpcja wyposażenia Control umożliwia regulację prędkości, a co za tym idzie – wpływa na podstawowe parametry pracy wentylatora (wydajność, pobór mocy, poziom głośności) oraz opóźnienia wyłączenia urządzenia. Prędkość pracy wentylatora może być ustawiona na jednym z czterech zakresów prędkości. Wentylator posiada również rozbudowaną funkcję opóźnienia wyłączenia, która dostępna jest w dwóch trybach: minutowym (5, 10, 20 i 30min.) oraz godzinowym (od 1 do 10 godzin w odstępach co godzinę). Do programowania służą przyciski umiejscowione w dolnej części wentylatora.
Timer (opóźnienie czasu wyłączenia)Wentylatory wyposażone w funkcję opóźnienia wyłączenia wentylatora. Wentylator uruchamiany i wyłączany jest włącznikiem ściennym będącym elementem instalacji elektrycznej budynku. Po wyłączeniu wentylatora włącznikiem ściennym jego wyłączenie następuje dopiero po upływie czasu ustawionego na potencjometrze układu sterującego wentylatorem. Opóźnienie wyłączenia jest regulowane płynnie w zakresie 3 min..

Więcej informacji na temat produktu oraz dane techniczne znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu. Poprzez stronę sklepu możesz też wygodnie złożyć zamówienie i zamówić produkt w dowolne miejsce w Polsce.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Rzeszów
woj. podkarpackie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Elektrohurtownia
(Hurtownia internetowa)

Rzeszów
woj. podkarpackie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Wentylatory
(w dziale: Dom i ogród)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 2
Data dodania: 2023-08-16

Zgłoś naruszenie

Wentylatory w okolicy

Elektrohurtownia
(Hurtownia internetowa)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ