Wapno Granulowane Polcalc III Generacji pakowane po 25 kg

465,00 zł

Wapno Granulowane Polcalc III Generacji pakowane... - Nawozy - Morawica
Zadzwoń / SMS
Napisz

Opis

Polcalc III GENERACJI jest wysokoreaktywnym nawozem wapniowym przeznaczonym do błyskawicznego podnoszenia odczynu pH gleby i zaopatrzenia roślin w wapń. Jest to najlepszy i najskuteczniejszy nawóz tego typu na rynku. Powstaje na bazie mączki wapiennej pochodzenia jurajskiego - wapń całkowity 52% CaO. Działa natychmiastowo, wspomaga rozwój roślin oraz poprawia jakość gleby. Posiada Świadectwo Kwalifikacji Do Stosowania w Rolnictwie Ekologicznym wydany przez Instytut IUNG w Puławach, produkowany jest w ekologicznej technologii bez użycia klejów i ulepszaczy. Nawóz nie ulega przeterminowaniu.
Jako jedni z niewielu prowadzimy sprzedaż wapna Polcalc III Generacji na palecie w woreczkach po 25 kg. Cena produktu to 465 zł za tonę plus 8% vat oraz koszt transportu, który jest ustalany indywidualnie w zależności od miejsca dostawy wapna. Realizujemy dostawy cało samochodowe w ilości 24 tony. Istnieje możliwość dostawy kilku rodzajów wapna tj. POLCALC III Generacji oraz SUPERMAG bądź Kredy Pastewnej w jednym transporcie.
Oferujemy doradztwo w wyborze odpowiedniego produktu, zapewniamy dostawę zamówionych ilości nawozu bezpośrednio do odbiorcy naszym transportem na terenie całego kraju. Stałym klientom zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie www.martus.com.pl oraz pod numerem tel. 607 414 814.
.

Zobacz cały opis

Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 607... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Morawica
woj. świętokrzyskie
pow. kielecki
gm. Morawica

Stan:
Nowy

Dane wystawiającego:
Dariusz

Morawica
woj. świętokrzyskie
pow. kielecki
gm. Morawica
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Nawozy
(w dziale: Dom i ogród)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 13
Data dodania: 2023-03-21

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Dariusz

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ