UX/UI Designer - Gdańsk

UX/UI Designer - Gdańsk - Internet, sieć - Gdańsk

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Kontrakt - umowa B2B

Opis

Gdańsk Pomorskie

Wynagrodzenie: 11300 - 16600 PLN

Dla naszego klienta, firmy, która z pasją tworzy najwyższej jakości kursy poprzez platformę edukacyjną poszukujemy osoby na stanowisko UX/UI Designer z grafiką wektorową.

Firma ta oferuje efektywne metody nauki, dostarczając szeroki wybór kursów, które pomagają w nauce. Dostarcza potężne narzędzia dla nauczycieli, umożliwiając łatwe tworzenie klas, wybieranie zadań i monitorowanie postępów uczniów. Dzięki platformie edukacyjnej firmy, nauczyciele mogą nauczać dowolnego przedmiotu, wybierając z obszernego katalogu interaktywnych kursów lub tworząc własne, angażujące treści.

UX/UI Designer

Wymagania:
* 2-3 lata doświadczenia komercyjnego w UX/UI,
* Wykształcenie związane z Designem, HCI, lub pokrewnymi,
* Silne portfolio z projektami UX/UI, które pokażą samodzielną pracę i wysokiej jakości skoncentrowane na użytkowniku projekty (nie muszą być komercyjne) załączone w aplikacji poprzez link w CV lub w jednym dokumencie),
* Podstawowa znajomość HTML, CSS
* Znajomość języka angielskiego i polskiego w stopniu komunikatywnym (B2),
* Doświadczenie w Figmie,Adobe Creative Suite lub w innych
* Znajomość programu do tworzenia grafiki wektorowej (Adobe Illustrator,Inkscape, CorelDRAW itp),
* Umiejętność pracy samodzielnej: własne pomysły, planowanie zadań, projektowanie, składanie raportów, kontakt z zespołem technicznym;
* Umiejętność tworzenia responsywnych projektów (np. dla chromebooków),
* Podstawowa wiedza na temat użyteczności w HCI (Human- Computer Interaction.

Oferujemy:
* Wynagrodzenie w dolarach: 17-25 USD/h czyli 3000-4200 USD/m *podana kwota w złotówkach jest orientacyjna i zależna od kursu USD*,
* Kontrakt czyste B2B z firmą w USA,
* Samodzielną pracę zdalną,
* Kontakt z międzynarodowym zespołem w USA i w Polsce,
* Ciekawe projekty UX/UI, graficzne i wideo,
* Rozwój platformy edukacyjnej,
* Elastyczne godziny pracy.

Obowiązki:
* Tworzenie workflows i views dla RWB (Responsive Web Application),
* Testowanie zaprojektowanych rozwiązań pod względem intuicyjności i doświadczeń użytkownika,
* Sugestie zmian i potencjalnych usprawnień projektów UX,
* Prowadzenie badań UX, głównie poprzez analitykę (np. Google Analytics),
* Tworzenie ilustracji wektorowych (okazjonalnie).
* Bardzo odpowiedzialna praca samodzielna zdalna potwierdzana raportami(!).

Zobacz na mapie:
Gdańsk
woj. pomorskie

Dane wystawiającego:
Łukasz
(TeamQuest Sp. z o.o.)

Gdańsk
Zobacz ogłoszenia użytkownika

Kategoria: Internet, sieć
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 6
Data dodania: 2024-03-29

Internet, sieć w okolicy

Łukasz