Ultrasone Edition 15 Veritas

12 900 zł

Ultrasone Edition 15 Veritas - Słuchawki - Dąbrowa Górnicza

Opis

Ultrasone Edition 15 Veritas limited edition

Edition 15: słuchawki referencyjne z najnowszą technologią GTC

Kluczową cechą Edition 15 jest produkowany w naszych zakładach sterownik GTC tworzony z mieszanki złota i titanium. Technologia ta łączy złotą membranę z tytanową kopułką, aby uzyskać wyjątkowe brzmienie. Odtwarzanie dźwięku jest konkretne i precyzyjne w całym zakresie częstotliwości, od najniższych basów po najdelikatniejsze z wysokich tonów. Nowa technologia sterownika i model z otwartymi muszlami słuchawkowymi Edition 15 zapewnia nowe muzyczne doznanie, które na nowo definiuje pojęcie „high-end”. Dzięki wysokiej jakości złączom LEMO i przewodowi czterordzeniowemu słuchawki te są w pełni gotowe do wyregulowanego użytkowania.

S-LogicEX dla zadziwiającej przestrzenności brzmienia

Edition 15 to pierwszy zestaw słuchawek otwartych z opatentowaną technologią S-LogicEX. Specjalnie dopracowany układ sterowników sprawia, że dźwięk jest niezwykle naturalny, a jego jakość jest bliższa odtwarzaniu na głośnikach klasy premium niż w przypadku typowych słuchawek. Przekłada się to na autentyczny stereofoniczny obraz i żywą głębię dźwięku. Słuchawki z technologią S-Logic wymagają również znacznie niższego ciśnienia akustycznego przy takim samym poziomie głośności. Zmniejsza to poczucie zmęczenia u słuchającego, sprawiając że nawet dłuższe słuchanie jest praktycznie nieodczuwalne.

Muszle słuchawkowe stworzone z drewna używanego przy produkcji instrumentów

Muszle słuchawkowe są wykonane z drewna wiśni amerykańskiej. Drewno znane w świecie muzyki nie od dzisiaj, jest ono niezwykle popularne w tworzeniu instrumentów. Wiele fortepianów i instrumentów dętych drewnianych jest wykonanych z tego wysokogatunkowego drewna – najwyższej jakości materiały do produkcji instrumentów!

Wysokiej jakości materiały zapewniające najwyższy komfort

Nie tylko drewno użyte w muszlach słuchawkowych spełnia najwyższe standardy w produkcji słuchawek: poduszki z mikroweluru oraz opaska na głowę ze skóry Merino dopełniają przyjemności słuchania. Jeżeli poduszki nauszne ulegną uszkodzeniu w dowolnym momencie, można je łatwo wymienić dzięki pomysłowemu mocowaniu za pomocą magnesu. Łączenia ze stali nierdzewnej to jedna z głównych atrakcji, ich elegancki design podkreśla otwartą konstrukcję i nadaje słuchawkom Edition 15 wyjątkowy wygląd.

Wyjątkowe, limitowane słuchawki z naszych zakładów produkcyjnych

Dzięki zaledwie 999 istniejącym zestawom, słuchawki Edition 15 zapewniają prawdziwie wyjątkowe i unikatowe wrażenia słuchowe. Każdy zestaw słuchawek ma swój własny numer seryjny, sprawiając, że każdy produkt jest niepowtarzalny (jedyny w swoim rodzaju). Co więcej, każdy model słuchawek Edition 15 ma swoją indywidualną tożsamość dzięki zastosowanym naturalnym materiałom. Aby zapewnić maksymalną przyjemność słuchania, słuchawki są wykonywane ręcznie w naszych zakładach produkcyjnych w Lake Starnberg.

Specyfikacja

  • Słuchawki dynamiczne, zamknięte
  • Technologia S-LogicEX
  • Osłona MU-metall - technologia ULE
  • Impedancja: 40 Ohm
  • Przetwornik: pozłacany z tytanową kalotą, 40 mm
  • Magnes: NdFeB
  • Zakres częstotliwości: 5 - 48 000 Hz
  • SPL: 94 dB
  • Zbudowane ręcznie w Niemczech
  • Waga (bez kabla): 320 gSzczegółowe informacje na temat produktu oraz dostawy znajdziesz na stronie sklepu.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Dąbrowa Górnicza
woj. śląskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Sklep Audio)

Dąbrowa Górnicza
woj. śląskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Słuchawki
(w dziale: Elektronika)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 2
Data dodania: 2023-12-01

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

HiBy R8 II Kolor: Czerwony
9 999,00 zł
Gorzów Wielkopolski
iFi Audio Pro iDSD (ekspozycja)
11 500 zł
Wodzisław Śląski
HiBy R8 II Kolor: Srebrny
9 999,00 zł
Szczecinek

Słuchawki w okolicy

Sklep
(Sklep Audio)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ