Topping E70 Kolor: Czarny

1 990,00 zł

Topping E70 Kolor: Czarny - DAC - Gdańsk

Opis

Przetwornik cyfrowo/analogowy Topping E70

DAC ES9028Pro XMOS XU316 Bluetooth 5.1 aptX Adaptive LDAC 32bit 768kHz DSD512
Topping E70 to potężny przetwornik cyfrowo-analogowy. Model oferuje bogatą i precyzyjną reprodukcję dźwięku w połączeniu z inteligentnymi i praktycznymi funkcjami, takimi jak Bluetooth, wyzwalacz 12V czy regulowany poziom wyjściowy.

Przetwornik cyfrowo-analogowy ES9028Pro
Topping E70 zawiera stopień konwersji cyfrowo-analogowej oparty na chipie ESS ES9028Pro. Ten 32-bitowy przetwornik cyfrowo-analogowy z ośmioma kanałami korzysta z architektury HyperStream II i zapewnia wysokiej jakości odtwarzanie dźwięku, charakteryzujące się pełną przejrzystością i precyzją.

Całkowicie nowy obwód konwersji I/V
E70 korzysta z całkowicie nowego obwodu konwersji I/V, zaprojektowanego w celu zapewnienia niskich zniekształceń i szumów - zajmując jednocześnie mniej miejsca. To jest kolejny krok dochodzenia do granic możliwości, aby DAC mógł ujawnić swój pełny potencjał.

Bluetooth 5.1
Wyposażony w chip Qualcomm QCC5125 Bluetooth 5.1 - E70 umożliwia zdalne przesyłanie strumieniowe muzyki bezpośrednio ze smartfona lub tabletu. Obsługuje również kodeki transmisji wysokiej rozdzielczości aptX, aptX HD, aptX Adaptive i LDAC, gwarantując wysoką jakość odtwarzania przez Bluetooth.

Interfejs USB XMOS XU316
Wejście USB Topping E70 jest powiązane z najnowszą generacją interfejsu XMOS XU316, z niestandardowym sterownikiem Thesycon. Ten potężny interfejs obsługuje strumienie audio o wysokiej rozdzielczości, do PCM 32bit 768kHz i DSD512, zapewniając bardzo wysoką jakość odsłuchu.

Trigger 12V
E70 posiada wyzwalacz 12V ze sterowaniem aktywnym (wyjście wyzwalacza) i pasywnym (wejście wyzwalacza). Za pomocą prostego przewodu jack 3.5 mm Topping E70 można włączać i wyłączać w synchronizacji z innym sprzętem.

Wybieralne tryby wyjściowe
E70 zapewnia zbalansowane wyjście XLR i single-ended RCA. Wejście można wybrać i możliwa jest aktywacja tylko jednego lub obu jednocześnie. Ponadto Topping oferuje inteligentną funkcję, która pozwala dostosować poziom wyjść w zależności od zastosowania i pożądanej integracji. W ten sposób poziom wyjścia XLR można zmienić z 4V na 5V, a wyjścia RCA z 2V na 2.5V.Szczegółowe informacje na temat produktu oraz dostawy znajdziesz na stronie sklepu.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Gdańsk
woj. pomorskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Sklep Audio)

Gdańsk
woj. pomorskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: DAC
(w dziale: Elektronika)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 2
Data dodania: 2024-03-16

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Topping D30 Pro Kolor: Czarny
1 990,00 zł
Piotrków Trybunalski
SMSL M500 Kolor: Srebrny
2 599,00 zł
Borsk
Topping E50 Kolor: Srebrny
1 299,00 zł
Nowy Sącz

DAC w okolicy

Sklep
(Sklep Audio)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ