TOKARZ (NR 2521) (Zarobki: od 4 300 do 6 000 PLN) - Bydgoszcz, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
TOKARZ
(NR 2521)

Zakres obowiązków
Ogólny zakres obowiązków:
- obsługa tokarki manualnej, obróbka stali nierdzewnej,
- praca na zleceniach produkcyjnych (np. przetaczanie detalu/poprawa średnicy detalu po operacji spawania), lub wykonywanie detalu od podstaw w oparciu o dokumentację,
- regularne czyszczenie, konserwacja maszyn, aby zapewnić ich niezawodność i wydajność,
- stosowanie i przestrzeganie procedur bezpieczeństwa oraz higieny pracy,
- używanie odpowiednich środków ochrony osobistej, takich jak okulary ochronne, maski przeciwpyłowe, rękawice itp.,
- w przyszłości uczestnictwo w szkoleniach z zakresu obsługi tokarki CNC, aby zapewnić wielozadaniowość pracowników na dziale.

Zatrudnienie na 3 msc - okres próbny; następnie czas nieokreślony.
Wykształcenie zawodowe lub średnie, doświadczenie w pracy na stanowisku tokarza manualnego oraz mile widziana znajomość obsługi tokarek CNC, umiejętność czytania rysunków technicznych, dokładność, precyzja oraz umiejętność pracy w zespole, gotowość do nauki i rozwoju zawodowego w zakresie obsługi maszyn CNC, gotowość do pracy w systemie zmianowym.
Wymagane wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Wymagane uprawnienia: Umiejętność czytania rysunku technicznego

Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie od 4 300 do 6 000 PLN
Wysokość wynagrodzenia (kwota brutto): maksymalnie 6000 PLN/mc.

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: telefon, godziny : 9:00 - 17:00:
SPX FLOW TECHNOLOGY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
570 402 931
Miejsce pracy: Stanisława Jana Rolbieskiego 2, 85-862 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Dodatkowe informacje: kontakt tel. 570 402 931 po 9:00 - 17:00 - p. Ida Daszczyńska/p. Piotr Frydel
e-mail: [email protected]

Zobacz na mapie:
Bydgoszcz
woj. kujawsko-pomorskie

Kategoria: Pozostałe
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 7
Data dodania: 2024-09-13

Zobacz nasze serwisy tematyczne

nieruchomosci.sprzedawacz.pl
moto.sprzedawacz.pl