GŁÓWNY KSIĘGOWY (Zarobki: od 5 440 PLN) - Kołobrzeg, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
GŁÓWNY KSIĘGOWY

Zakres obowiązków
prowadzenie rachunkowości szkoły zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w tym zakresie; opracowywanie projektów planów finansowych, dochodów i wydatków; dokonywanie wstępnej kontroli zgodności operacji gospodarczych i finansowych z planem finansowym; przygotowywanie wniosków do Zarządu Powiatu w sprawie korekty planu finansowego; prowadzenie współpracy z komórkami finansowymi Starostwa Powiatowego. Praca na okres 6 m-cy z możliwością przedłużenia w godz. 7-15 lub 8-16.
Szczegóły dot. naboru znajdują się na bip LO im. M. Kopernika.
przy wykształceniu wyższym 3 lata doświadczenia zawodowego, przy wykształceniu średnim 6 lat doświadczenia zawodowego. Umiejętność prowadzenia rachunkowości, uprawnienia wymagane do pracy na stanowisku głównego księgowego.
Wymagane wykształcenie: średnie branżowe, ekonomiczne
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie od 5 440 PLN
+dodatek stażowy, premia, dodatek funkcyjny

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: osobiście, godziny : 8-14:
I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DWUJĘZYCZNE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W KOŁOBRZEGU
943540251
Miejsce pracy: Łopuskiego 42-44, 78-100 Kołobrzeg, powiat: kołobrzeski, woj: zachodniopomorskie

Dodatkowe informacje: cv
szczegóły dot. naboru znajdują się na bip LO im. M. Kopernika.

Zobacz na mapie:
Iława
woj. warmińsko-mazurskie

Kategoria: Księgowość
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 2
Data dodania: 2024-03-26