TECHNIK PRAC BIUROWYCH (D) (Zarobki: od 4 242 PLN) - Tarnów, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
TECHNIK PRAC BIUROWYCH (D)

Zakres obowiązków
przygotowywanie ofert do przetargów, przygotowywanie dokmentów do odbioru robót, przygotowywanie dokumantów do księgowości
Refundacja kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy dla skierowanego bezrobotnego - uzupełnienie stanowiska pracy.

Projekt "Aktywizacja osób w wieku 30 lat i więcej pozostających bez pracy w powiecie tarnowskim i m. Tarnów (VII) Mój rozwój, moja szansa" realizowany przez Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, Oś 8 Rynek Pracy, Działanie 8.1 Aktywizacja zawodowa - projekty Powiatowych Urzędów Pracy.
Wymagania: wykształcenie techniczne min. średnie, obsługa komputera, prawo jazdy kat. B, komunikatywność, umiejętność pracy w programie do projektowania Cad. Zakres obowiązków: przygotowywanie ofert do przetargów, przygotowywanie dokumentów do odbioru robót, przygotowywanie dokumentów do księgowości. Praca w Tarnowie, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 07:00 do 15:00. Wynagrodzenie: 4 242,00 zł brutto.
Wymagane wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie
Wymagane uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, ZNAJOMOŚĆ PROGRAMÓW PROJEKTOWYCH NA BAZIE CAD

Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie od 4 242 PLN

Apilikuj poprzez urząd pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie, oferta: StPr/24/1250
Miejsce pracy: Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie

Dodatkowe informacje: skierowanie z UP, CV, list motywacyjny, prawo jazdy kat. B

Zobacz na mapie:
Tarnów
woj. małopolskie

Kategoria: Biuro, administracja
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 0
Data dodania: 2024-04-26

Biuro, administracja w okolicy