TECHNIK DROGOWY (Zarobki: od 5 000 do 10 000 PLN) - Mińsk Mazowiecki, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
TECHNIK DROGOWY

Zakres obowiązków
bezpośredni nadzór nad pracami budowlanymi brygady bitumicznej lub robót ogólnodrogowych, jakościowym wykonaniem robót oraz organizacja pracy pod wzgledem technicznym,logistycznym, kosztowym
mile widziane doświadczenie zawodowe
umiejętność praktycznego rozwiązywania problemów technicznych;
umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność.
Wymagane wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, budowlane
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie od 5 000 do 10 000 PLN

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, poczta:
Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o.
89 7510085 wew.26
[email protected]
Miejsce pracy: 11-430 Podlechy 19, powiat: kętrzyński, woj: warmińsko-mazurskie

Dodatkowe informacje: cv na adres pocztowy lub e-mail

Zobacz na mapie:
Podlechy
woj. warmińsko-mazurskie
pow. braniewski
gm. Płoskinia

Kategoria: Praca fizyczna
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 9
Data dodania: 2024-06-16

Praca fizyczna w okolicy