TECHNIK - ELEKTRYK W DZIALE UTRZYMANIA RUCHU (Zarobki: od 5 500 PLN) - Kielce, Oferta pracy

Ogłoszenie jest nieaktualne

Dane kontakowe zostały ukryte.

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
TECHNIK - ELEKTRYK W DZIALE UTRZYMANIA RUCHU

Zakres obowiązków
wg.potrzeb
Zakres zadań;diagnozowanie i usuwanie bieżących awarii, usterek maszyn, urządzeń i instalacji technologicznych,
realizacja planów remontowych i konserwacyjnych,przeprowadzanie planowanych oraz wynikających z bieżących potrzeb kontroli i kontroli prewencyjnych,realizacja zadań z raportów BHP, 6S i planów dziennych zadań,realizacja technicznych zapotrzebowań produkcji w oparciu o platformę techniczną,wykonywanie drobnych prac naprawczych.
Wymagania; wykształcenie techniczne elektryczne lub elektro-mechaniczne, znajomość dokumentacji technicznej, uprawnienia SEP (mile widziane),
wiedza z zakresu napędów hydraulicznych i pneumatycznych (mile widziane).
Pracodawca oferuje; zatrudnienie w firmie odpowiedzialnej społecznie i dbającej o ekologię w ramach umowy o pracę, atrakcyjny i przejrzysty modelem premiowania (podstawa+ premia) wypłacany miesięcznie, niezbędne narzędzia do pracy, bogaty system benefitów pracowniczych, m.in. ubezpieczenie grupowe, karta Medicover Sport oraz Medicover Zdrowie, dofinansowanie do kursów/ szkoleń/ studiów podyplomowych, program poleceń pracowniczych, dodatkowe dofinansowanie do urlopu wypoczynkowego, bony świąteczne, paczki dla dzieci, program emerytalny, inicjatywy sportowe, imprezy integracyjne, parking pracowniczy dla Twojego auta lub roweru,

Wymagane wykształcenie: zasadnicze branżowe
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie od 5 500 PLN

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: e-mail, inny - kontakt z pracodawcą;e-mail

[email protected]:
VIVE TEXTILE RECYCLING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
[email protected]
Miejsce pracy: Olszewskiego 6, 25-663 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Dodatkowe informacje: CV

Zobacz cały opis

Dane konatkowe zostały ukryte.

Zobacz na mapie:
Kielce
woj. świętokrzyskie

Kategoria: Elektrycy
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 5
Data dodania: 2024-05-07