STOLARZ/ MAJSTER (Zarobki: od 30 do 40 PLN) - Gdańsk, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
STOLARZ/ MAJSTER

Zakres obowiązków
Nadzorowanie pracy stolarzy i pomocników w zakresie produkcji elementów drewnianych, planowanie i organizowanie pracy w warsztacie stolarskim. Wykonywanie zaawansowanych prac stolarskich, w tym elementów konstrukcyjnych, kontrola jakości wykonanej pracy oraz zgodności z projektem, rozwiązywanie problemów technicznych związanych z procesem produkcji. Zapewnienie przestrzegania zasad BHP oraz standardów bezpieczeństwa pracy w warsztacie, koordynowanie dostaw materiałów i narzędzi potrzebnych do realizacji zleceń, szkolenie i nadzorowanie pracowników podległych na stanowisku stolarza. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 7-15.
doświadczenie w pracy jako stolarz, znajomość procesów produkcji elementów stolarskich, umiejętność czytania rysunków technicznych oraz precyzyjnego wykonywania detali zgodnie z nimi, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, sumienność, punktualność oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki.
Wymagane wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie od 30 do 40 PLN

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail:
FASTHOUSE SERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
799 212 989
[email protected]
Miejsce pracy: 83-140 Szprudowo, powiat: tczewski, woj: pomorskie

Dodatkowe informacje: -

Zobacz na mapie:
Szprudowo
woj. pomorskie
pow. tczewski
gm. Gniew

Kategoria: Stolarz
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 1
Data dodania: 2024-04-05