STARSZY ROBOTNIK (3/4 ETATU) K/M (Zarobki: od 3 225 PLN) - Warszawa, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Wymiar godzin:
3/4 etatu

Oferta pracy
STARSZY ROBOTNIK (3/4 ETATU) K/M

Zakres obowiązków
1) otwieranie i zamykanie przedszkola,
2) codzienna kontrola zabezpieczenia przed pożarem i kradzieżą,
3) utrzymywanie porządku i czystości na terenie przedszkola(wyznaczone odcinki ) oraz terenu należącego do przedszkola.
4) pilnowanie, aby na terenie przedszkola nie przebywały osoby nieupoważnione, - dyżur przy drzwiach głównych placówki ,nadzór nad osobami wchodzącymi i wychodzącymi we wskazanych godzinach
5) dbanie o odpowiedni stan techniczny budynku oraz maszyn i sprzętu w przedszkolu, systematyczne kontrolowanie obiektu, zgłaszanie awarii kierownikowi gospodarczemu
6) utrzymanie porządku w pomieszczeniach piwnicznych i innych przydzielonych pomieszczeniach,
7) odśnieżanie dojść i wjazdów do budynku,
8) grabienie liści,
9) czuwanie i zabezpieczanie mienia przed zniszczeniem i kradzieżą,
10) dbanie o stan sprzętu oraz zabawek w pomieszczeniach i w ogrodzie, (wykonywanie drobnych napraw w budynku i na terenie przedszkola, a także sprzętu i zabawek),
11) dbałość o powierzone urządzenia i narzędzia pracy,
12) wykonywanie prac związanych z utrzymaniem w należytym stanie ogrodu przedszkolnego troska o roślinność,
13) pomoc kierownikowi gospodarczemu w zaopatrywaniu przedszkola, uczestniczenie w większych zakupach,
14) wykonywanie zleconych przez dyrektora i kierownika gospodarczego prac administracyjnych, które wynikają z organizacji przedszkola.
Wymagania:
wykształcenie zasadnicze zawodowe;
umiejętności :komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
badania sanitarno-epidemiologiczne,
zaświadczenie o niekaralności,
komunikatywna znajomość języka polskiego.

Praca w godzinach: PRZEDZIAŁ CZASOWY 6:00-18:00 (możliwa praca w systemie 12 godzinnym co drugi dzień ). Praca od poniedziałku do piątku.

Wynagrodzenie + DODATEK STAŻOWY, DODATKOWE WYNAGRODZENIE ROCZNE (ZGODNIE Z ODRĘBNYMI PRZEPISAMI)

[Zgłoszenia: [email protected], 22 839 28 39]
Wymagane wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie od 3 225 PLN
+ DODATEK STAŻOWY, DODATKOWE WYNAGRODZENIE ROCZNE (ZGODNIE Z ODRĘBNYMI PRZEPISAMI)

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, godziny : 10-13:
PRZEDSZKOLE NR 96
22 839 28 39
[email protected]
Miejsce pracy: Stanisława Wyspiańskiego 5, 01-577 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Dodatkowe informacje: Po uzgodnieniu z pracodawcą

Zobacz na mapie:
Warszawa
woj. mazowieckie

Kategoria: Praca fizyczna
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 2
Data dodania: 2024-04-25

Praca fizyczna w okolicy