STARSZY REFERENT (Zarobki: od 4 300 PLN) - Olsztyn, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
STARSZY REFERENT

Zakres obowiązków
- przyjmowanie i kwalifikowanie wpływających do placówki wniosków o jednorazowe odszkodowanie z tytułu wypadku przy pracy rolniczej (w tym eWniosków),
- prowadzenie postępowania powypadkowegoi orzecznictwa lekarskiego
- wizytowanie gospodarstw rolnych, w których występuje zadłużenie z tytułu składek na ubezpieczenie społeczne i zdrowotne.
-przyjmowanie i rejestrowanie wpływającej korespondencji
-planowanie działań prewencyjnych i prowadzenie szkoleń dla ubezpieczonych rolników i członków ich rodzin z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy w gospodarstwie rolnym, w tym prowadzenie działań prewencyjnych KRUS polegających na organizacji pogadanek i szkoleń dla dzieci z terenów wiejskich
Wymagania konieczne: co najmniej 1 rok stażu pracy w przypadku posiadania wykształcenia średniego, w przypadku posiadania wykształcenia wyższego staż pracy nie jest wymagany, znajomość ustawy o ubezpieczeniu społecznym rolników i statutu KRUS, znajomość ustawy Kodeks postępowania administracyjnego, umiejętność obsługi aplikacji i urządzeń biurowych, umiejętność sporządzania pism i notatek, umiejętność pracy w zespole, wysoka kultura osobista, komunikatywność, posiadanie prawa jazdy kat. B.

Wszelkie szczegółowe informacje dotyczące oferty pracy:

Termin składania dokumentów: do 08.11.2024 r.

Sposób aplikowania :
Oferty pracy należy składać w zamkniętej kopercie osobiście w siedzibie jednostki organizacyjnej przeprowadzającej nabór lub za pośrednictwem operatora pocztowego z wyraźnym dopiskiem na kopercie: Oferta pracy ogłoszenie numer BIP 1000-OP.110.17.2024
Oferty pracy bez zaznaczonego na kopercie numeru ogłoszenia oraz otrzymane po terminie nie będą rozpatrywane (liczy się data wpływu do siedziby jednostki KRUS).

Miejsce składania dokumentów:
Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Olsztynie
Wydział Administracyjno - Gospodarczy, pokój nr 9
ul. Mickiewicza 1, 10-959 Olsztyn

Oferty można składać w godzinach pracy Urzędu (od 7:15 do 15:15)
Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 89 545 44 62 lub adresem e-mail: [email protected]
Wymagane wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wymagane uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, bardzo wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole (zdolności interpersonalne), Komunikatywność

Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie od 4 300 PLN
+ dodatek stażowy, nagrody kwartalne uznaniowe, dodatkowe wynagrodzenie roczne tzw. ,,13-stka''

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, godziny : 07:15 - 15:15:
KASA ROLNICZEGO UBEZPIECZENIA SPOŁECZNEGO ODDZIAŁ REGIONALNY W OLSZTYNIE
89 545 84 32
[email protected]
Miejsce pracy: Lipowa 2A, 13-300 Nowe Miasto Lubawskie, powiat: nowomiejski, woj: warmińsko-mazurskie

Dodatkowe informacje: - kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie,
- kopia dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia,
- kopia dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie stażu pracy,
- oświadczenie o posiadaniu prawa jazdy kat. B,
- oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego,
- oświadczenie lustracyjne/informacja o złożeniu oświadczenia lustracyjnego o którym/której mowa w ustawie z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944-1990 oraz treści tych dokumentów,
- oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych i pełnej zdolności do czynności prawnych,
- oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie szczególnych kategorii danych osobowych,o których mowa w art. 9 ust. 1 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE jeżeli.

Zobacz na mapie:
Nowe Miasto Lubawskie
woj. warmińsko-mazurskie
pow. nowomiejski
gm. Nowe Miasto Lubawskie

Kategoria: Biuro, administracja
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 2
Data dodania: 2024-10-26

Biuro, administracja w okolicy

Zobacz nasze serwisy tematyczne

nieruchomosci.sprzedawacz.pl
moto.sprzedawacz.pl