STARSZY REFERENT (Zarobki: od 4 900 PLN) - Białystok, Oferta pracy

Ogłoszenie jest nieaktualne

Dane kontakowe zostały ukryte.

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
STARSZY REFERENT

Zakres obowiązków
- opracowywanie dokumentacji w zakresie planowania i rozliczania działalności bieżącej
w WCR zgodnie z Jednolitymi procedurami działalności bieżącej WCR;
- współudział w sporządzaniu dokumentacji do analiz statystycznych;
- przygotowywanie prezentacji do szkoleń;
- współudział w opracowywaniu sprawozdań, meldunków, zestawień oraz bilansów i analiz problematyki mobilizacyjnej i uzupełnieniowej;

WYMAGANIA NIEZBĘDNE:
wykształcenie: wyższe lub średnie ze 3 stażem pracy
staż pracy: średnie 3 lata stażu pracy;
znajomość metod pracy;
umiejętność pracy na komputerze - dobra znajomość pakietu Office;
umiejętność pracy w zespole;
posiadanie obywatelstwa polskiego;
korzystanie z pełni praw publicznych,
nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe;
znajomość ustawy o obronie Ojczyzny z dnia 11 marca 2022 r.

WYMAGANIA DODATKOWE (PREFEROWANE):
wykształcenie: wyższe;

Wymagane wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie od 4 900 PLN
Wynagrodzenie od 4 900 + premia +wysługa lat

Wojskowe Centrum Rekrutacji w Białymstoku
261398274
Miejsce pracy: Lipowa 35, 15-428 Białystok, powiat: m. Białystok, woj: podlaskie

Dodatkowe informacje: WYMAGANE DOKUMENTY:
-CV i list motywacyjny;
-Kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, staż pracy, uprawnienia;
-Oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego;
-Oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych;
-Oświadczenie o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe.

TERMIN I MIEJSCE SKŁADANIA DOKUMENTÓW:
Wymagane dokumenty aplikacyjne należy złożyć (przesłać) w terminie do dnia 06.05.2024 r.: (data wpływu do WCR)

Wojskowe Centrum Rekrutacji w Białystoku,
ul. Lipowa 35, 15-428 Białystok
z dopiskiem
Ogłoszenie o pracę Starszy referent w sekcji uzupełnień lub
- na adres internetowy: [email protected]
Temat wiadomości:
Ogłoszenie o pracę Starszy referent w sekcji uzupełnień
Dokumenty złożone po terminie nie będą rozpatrywane. O spełnieniu wymogów formalnych i zakwalifikowaniu się oraz o terminie przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej wybrani kandydaci będą poinformowani drogą telefoniczną lub drogą elektroniczną (email).

W CV prosimy zawrzeć sformułowanie:
Wyrażam zgodę ma przetwarzanie moich danych osobowych przez Wojskowe Centrum Rekrutacji w Białymstoku dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)

Dodatkowe informacje w sprawie można uzyskać pod nr tel. 261-398-274

Zobacz cały opis

Dane konatkowe zostały ukryte.

Zobacz na mapie:
Białystok
woj. podlaskie

Kategoria: Biuro, administracja
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 2
Data dodania: 2024-04-27