STARSZY KELNER/KIEROWNIK ZMIANY RESTAURACJI (Zarobki: od 27,7 do 32 PLN) - Skawina, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie

Oferta pracy
STARSZY KELNER/KIEROWNIK ZMIANY RESTAURACJI

Zakres obowiązków
-przygotowywanie sali konsumpcyjnej do obsługi kelnerskiej;
-obsługa gości;

*praca zmianowa 7dni od poniedziałku do niedzieli w godzinach 7-22
*umowa zlecenie lub umowa o pracę
doświadczenie dowolne, mile widziany język angielski, możliwość lekcji w razie potrzeby
Wymagane wykształcenie:
Dodatkowe wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Wymagane uprawnienia:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie od 27,7 do 32 PLN
godzinowy
+premia od obrotów sali

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: e-mail, termin: [email protected]:
VANTA GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
[email protected]
Miejsce pracy: Józefa Piłsudskiego 77, 32-050 Skawina, powiat: krakowski, woj: małopolskie

Dodatkowe informacje: CV
*skierowanie do pracy dla osób zarejestrowanych w Urzędzie Pracy Powiatu Krakowskiego

Zobacz na mapie:
Skawina
woj. małopolskie
pow. krakowski
gm. Skawina

Kategoria: Kelnerzy, kelnerki
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 1
Data dodania: 2024-05-01

Kelnerzy, kelnerki w okolicy