STARSZY INSPEKTOR W KANCELARII JAWNEJ W SEKCJI OCHRONY DOKUMENTACJI WOI (OGŁOSZENIE NR 143157) (Zar

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

STARSZY INSPEKTOR W KANCELARII JAWNEJ W SEKCJI OCHRONY DOKUMENTACJI WOI (OGŁOSZENIE NR 143157)

Zakres obowiązków

- przyjmowanie, sprawdzanie, rejestrowanie, wysyłanie i przekazywanie do komórek organizacyjnych dokumentów przy zastosowaniu systemu Elektronicznego Zarządzania Dokumentacją oraz systemu dziennikowego,
- rejestrowanie w odrębnych urządzeniach ewidencyjnych aktów prawnych, upoważnień, porozumień, decyzji, pieczęci, referentek, elektronicznych nośników danych oraz innej dokumentacji,
- obsługiwanie skrzynki podawczej ePUAP, skrzynki e-doręczenia, poczty elektronicznej (e-mail NwWOSG) fax NwOSG i przekazywanie do realizacji wykonawcom merytorycznym,
- prowadzenie okresowej inwentaryzacji i porządkowanie posiadanego zasobu dokumentów oraz kompletowania i przygotowywania akt zakończonych spraw, urządzeń ewidencyjnych,
- rozliczanie w EZD i innych urządzeniach ewidencyjnych brakowanych dokumentów kategorii BC i BE na podstawie protokołów brakowania przekazanych przez komórki organizacyjne do kancelarii,
- rozliczanie funkcjonariuszy/pracowników NwOSG zwalnianych ze służby/pracy z dokumentów, pobranych pieczęci, referentek, elektronicznych nośników danych oraz literatury fachowej,
- przyjmowanie, rejestrowanie i przekazywanie funkcjonariuszom i pracownikom zamówioną literaturę fachową, a po jej wykorzystaniu przekazanie jej do Wydziału Organizacji i Promocji.
Wymagania niezbędne:
- Wykształcenie: średnie
- Doświadczenie zawodowe co najmniej 2 lata w pracy administracyjnej lub w pracy biurowej
- Znajomość przepisów dotyczących obiegu i archiwizacji dokumentów jawnych,
- Znajomość zagadnień związanych z funkcjonowaniem i działalnością Straży Granicznej
- Umiejętność obsługi komputera ( pakiet MS Office), fax, kopiarka
- Posiadanie poświadczenia bezpieczeństwa uprawniającego do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą poufne lub wyrażenie zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego zgodnie z ustawa o ochronie informacji niejawnych;
- Komunikatywność, umiejętność organizacji pracy własnej, odpowiedzialność;
- W służbie cywilnej nie może być zatrudniona osoba, która w okresie od dnia 22 lipca 1944 r. do dnia 31 lipca 1990 r. pracowała lub pełniła służbę w organach bezpieczeństwa państwa lub była współpracownikiem tych organów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 19441990 oraz treści tych dokumentów - nie dotyczy kandydatek/kandydatów urodzonych 1 sierpnia 1972 r. lub później. Osoba wybrana do zatrudnienia będzie musiała złożyć oświadczenie lustracyjne, jeśli urodziła się przed 1 sierpnia 1972 r.
- Posiadanie obywatelstwa polskiego Korzystanie z pełni praw publicznych
- Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe;

Wymagania dodatkowe:

- znajomość funkcjonowania systemu elektronicznego obiegu i ewidencji dokumentów (dowolnego);

Zgłoszenia: kontakt telefoniczny: 22 500 33 79.
Wymagane wykształcenie: średnie zawodowe
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie od 4 994,22 PLN
+ dodatek za wysługę lat.
Pracodawca oferuje: indywidualny rozkład czasu pracy, możliwość wyjścia w celu załatwienia ważnej sprawy, miejsce do odświeżenia się, pomieszczenie lub stojaki na rowery na terenie urzędu, możliwość skrócenia dnia pracy dla zapewnienia opieki nad dzieckiem lub osobą zależną, dopłaty do żłobka, przedszkola i klubu dziecięcego oraz opieki sprawowanej przez opiekuna dziennego, dofinansowanie do wypoczynku dzieci pracowników.

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: telefon:
Nadwiślański Oddział Straży Granicznej im. Powstania Warszawskiego
22 500 33 79
Miejsce pracy: Komitetu Obrony Robotników 23, 02-148 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Dodatkowe informacje: Pełna oferta znajduję się na stronie inte.

Zobacz na mapie:
Warszawa
woj. mazowieckie

Kategoria: Inspektor
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 1
Data dodania: 2024-09-28

Inspektor w okolicy

Zobacz nasze serwisy tematyczne

nieruchomosci.sprzedawacz.pl
moto.sprzedawacz.pl