STARSZA KSIĘGOWA/STARSZY KSIĘGOWY K/M (Zarobki: od 6 200 PLN) - Warszawa, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
STARSZA KSIĘGOWA/STARSZY KSIĘGOWY K/M

Zakres obowiązków

1) obsługa księgowa kont najemców w tym: otwieranie i zamykanie kont najemców, naliczanie obciążeń, prowadzenie rozrachunków dla kont najemców, naliczanie odsetek od należności, przygotowanie potwierdzeń sald księgowych,
2) wystawianie faktur Vat, korekt faktur Vat oraz not księgowych,
3) bieżąca analiza oraz weryfikacja wpływów i sald widniejących na kontach z dokumentami źródłowymi oraz najemcami,
4) sporządzanie indywidualnych rozliczeń dla najemców, po zakończeniu danego roku rozliczeniowego,
5) księgowanie wyciągów
bankowych - wpłat najemców,
6) prowadzenie korespondencji z najemcami, 7)przygotowanie powiadomień o naliczeniach oraz zmianach w wysokości opłat,
8)przygotowanie dokumentacji księgowej do spraw sądowych.

Wymagania formalne:
- obywatelstwo polskie,
- pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych, wykształcenie wyższe
i minimum 2-letni staż pracy lub wykształcenie średnie i minimum 4-letni staż pracy,
- niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe.

Wymaganie konieczne: doświadczenie w obszarze księgowości

Wymagania dodatkowe:
1) systematyczność, odpowiedzialność oraz dobra organizacja pracy własnej
2) zdolności komunikacyjne oraz umiejętność współpracy w zespole,
3) znajomość i umiejętności praktyczne stosowania przepisów o rachunkowości i podatku VAT, 4)praktyczna znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office.

Wymagane dokumenty i oświadczenia
1) curriculum vitae z przebiegiem nauki i pracy zawodowej,
2) list motywacyjny,
3) kserokopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie,
4) kserokopie dokumentów potwierdzających posiadanie wymaganych kwalifikacji,
5) kserokopie świadectw pracy bądź zaświadczeń dokumentających wymagany staż pracy,
6)oświadczenie o:
- posiadanym obywatelstwie,
- pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystaniu z pełni praw publicznych
- niekaralności za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
- posiadaniu nieposzlakowanej opinii,
- wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego na w/w stanowisko;
7)kserokopia dokumentu potwierdzającego
niepełnosprawność w przypadku kandydatów, którzy zamierzają skorzystać z pierwszeństwa w zatrudnieniu, jeśli znajdą się wśród pięciu najlepszych kandydatów.

Opis sposobu przeprowadzania rekrutacji:
Analiza dokumentów, test wiedzy i rozmowa kwalifikacyjna.

Dokumenty należy złożyć przez system elektronicznej rekrutacji ZGN, tj.: