STARSZA KSIĘGOWA DS. PŁAC (Zarobki: od 4 300 PLN) - Koszalin, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
STARSZA KSIĘGOWA DS. PŁAC

Zakres obowiązków
sporządzanie list płac, naliczanie: składek ZUS, podatków od wynagrodzeń, zasiłków chorobowych, sporządzanie sprawozdań placowych, przygotowywanie dokumentacji dotyczącej wynagrodzeń, prowadzenie dokumentacji ZFŚS, prowadzenie kart analitycznych pożyczek mieszkaniowych, prowadzenie dokumentacji dotyczącej realizacji stypendiów szkolnych, prowadzenie dokumentacji z obliczaniem i pobieraniem wpłat do PPK, korekty listy płac
wymagania: wykształcenie wyższe kierunkowe lub 3 lata doświadczenia w pracy na wymienionym stanowisku, znajomość programu VULCAN, Płatnik, sumienność , dyspozycyjność, uczciwość, zaangażowanie, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole
Wymagane wykształcenie: średnie zawodowe
Dodatkowe wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Wymagane uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie od 4 300 PLN

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: e-mail:
Zespół Szkół Nr 1 im. Mikołaja Kopernika
[email protected]
Miejsce pracy: Władysława Andersa 30, 75-626 Koszalin, powiat: m. Koszalin, woj: zachodniopomorskie

Dodatkowe informacje: dodatkowe informacje: praca w godzinach 7:15-15:15, CV i list motywacyjny należy przesłać na adres e-mail: [email protected]

Zobacz na mapie:
Koszalin
woj. zachodniopomorskie

Kategoria: Księgowość
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 2
Data dodania: 2024-07-17

Księgowość w okolicy