SPAWACZ-ŚLUSARZ (Zarobki: od 28,57 PLN) - Januszewo, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie

Oferta pracy
SPAWACZ-ŚLUSARZ

Zakres obowiązków
spawanie konstrukcji stalowych i garaży
Umiejętności: spawanie migomat i zakres ślusarstwa, doświadczenie zawodowe-mile widziane, mile widziane uprawienia spawania MIG-MAG, miejsce wykonywania pracy: Januszewo, godz. pracy od 7.00 do 15.00 lub 6.00-14.00 Przez 1 m-c umowa zlecenie, następnie umowa o pracę. Forma kontaktu z pracodawcą tel. 602-494-981.
Wymagane wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie od 28,57 PLN
od 23 zł netto - w zależności od doświadczenia

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon:
Firma Stal-Tom Tomasz Sadłakowski
602-494-981
Miejsce pracy: 14-240 Januszewo 3, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Dodatkowe informacje: CV

Zobacz na mapie:
Białystok
woj. podlaskie

Kategoria: Ślusarz
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 1
Data dodania: 2024-04-27