SPRZEDAWCA-KASJER (Zarobki: od 4 900 do 5 250 PLN) - Piaseczno, Oferta pracy

Oferta pracy
SPRZEDAWCA-KASJER

Zakres obowiązków
Twoje zadania:
- Budowanie pozytywnych relacji i więzi z klientem i współpracownikami;
- Dbanie o atrakcyjną ekspozycję wykładanych produktów;
- Zapewnienie dostępności i wyboru produktów oraz prawidłowe ich oznaczenie;
- Płynna i profesjonalna obsługa klienta na kasie fiskalnej oraz na dbanie o czystość i higienę na hali sprzedaży.

Twój pakiet korzyści:
- Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, wynagrodzenie zawsze na czas oraz premię uzależnioną od wyników pracy;
- 7% rabatu na zakupy w Auchan i 10% rabatu na produkty marki własnej na kartę Skarbonka;
- Pakiet opieki medycznej wraz z opieką stomatologiczną (Allianz) oraz grupowe ubezpieczenie na życie (Allianz)
- Dofinansowanie do wypoczynku, karta przedpłacona, dofinansowanie karty MultiSport, dofinansowanie posiłków - obiad od 5 zł, pożyczki na preferencyjnych warunkach;
- Program poleceń pracowniczych - polecając znajomego do pracy w Auchan możesz otrzymać 1400 PLN brutto.

Praca w godz.: 6:00-22:00. Praca zmianowa, praca również w weekendy.
Oferta dostępna w sali G, A.
Kontakt z pracodawcą - tel.: 502 446 262.
Twoje doświadczenie i umiejętności:
- Otwartość na realizację różnorodnych zadań i gotowość do pracy fizycznej;
- Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym;
- Pasja do produktu i obsługi klienta;
- Umiejętność pracy w zespole oraz chęci pomocy innym;
- Pozytywne nastawienie i dobra energia.

Mile widziane:
- Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne;
- Osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności
Wymagane wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie od 4 900 do 5 250 PLN

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: telefon:
AUCHAN POLSKA Sp. z o.o.
502 446 262
Miejsce pracy: Ustronie 1-3, 50-302 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Dodatkowe informacje: -

Zobacz na mapie:
Wrocław
woj. dolnośląskie

Kategoria: Kasjer
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 3
Data dodania: 2024-07-31