Sprzątanie hal i magazynów Poznań - Micare Serwis Czystości

Sprzątanie hal i magazynów Poznań - Micare Se... - Pomoc domowa, sprzątanie - Poznań
Zadzwoń / SMS
Napisz

Opis

Odpowiednio utrzymane środowisko pracy przyczynia się do zwiększenia efektywności i bezpieczeństwa w Twoim przedsiębiorstwie. Dlatego sprzątanie hal lub sprzątanie magazynów na terenie całego miasta Poznań warto zlecić profesjonalistom.
Micare Serwis Czystości to profesjonalna firma sprzątająca. Dbamy o każdego klienta i rzetelnie wykonujemy powierzone usługi sprzątania hal i magazynów na terenie Poznania. Kompleksowość, jakość oraz wydajność to nasze atuty.
Zespół doświadczonych sprzątaczy używa najnowocześniejszego sprzętu i ekologicznych środków czystości, aby zapewnić nieskazitelne wnętrza. Niezależnie od rozmiaru Twojej hali czy magazynu, jesteśmy gotowi sprostać każdemu wyzwaniu. Nasze usługi są elastyczne, dostosowujemy się do Twoich potrzeb i harmonogramu.

Skorzystaj z naszej profesjonalnej obsługi i ciesz się czystością, która działa na korzyść Twojego biznesu. Skontaktuj się z nami już dziś, a przekonasz się, że wybierając nasze usługi, gwarantujesz swojej firmie bezpieczeństwo i optymalne warunki do pracy. Z Micare uzyskasz oczekiwaną jakość sprzątania hal i magazynów w Poznaniu: https://micare-sprzatanie.pl/sprzatanie-hal-i-magazynow-poznan/

Zapraszamy do kontaktu:
Tel. 506067183, 696800346
www.micare-sprzatanie.pl.

Zobacz cały opis

Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 506... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Poznań
woj. wielkopolskie

Wystawiający:
Osoba prywatna

Dane wystawiającego:
micare

Poznań
woj. wielkopolskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Pomoc domowa, sprzątanie
(w dziale: Usługi)

Ilość wyświetleń: 45
Data dodania: 2023-08-01

Zgłoś naruszenie

Pomoc domowa, sprzątanie w okolicy

micare

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ