Spedytor Międzynarodowy - Warszawa

Spedytor Międzynarodowy - Warszawa - Internet, sieć - Warszawa

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Do ustalenia

Opis

Warszawa Mazowieckie

Wynagrodzenie: 5500 - 8500 PLN

Jesteśmy agencją rekrutacyjną z ponad 16-letnim doświadczeniem. Obecnie, dla naszych klientów z branży TSL, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Spedytor Międzynarodowy

Wymagania:
* Doświadczenie w branży logistycznej, w szczególności w spedycji międzynarodowej lądowej, morskiej i/lub lotniczej
* Znajomość obsługi giełd transportowych
* Poszukiwanie i pozyskiwanie kontrahentów
* Dobra znajomość języka angielskiego - mile widziany dodatkowy język
* Samodzielna organizacja pracy

Oferujemy:
* Rozwój zawodowy w prężnie działającej firmie na rynku branży TSL
* Wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjne premie
* Możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej
* Wsparcie doświadczonego zespołu
* Przyjazną atmosferę w pracy

Obowiązki:
* Nawiązywanie i rozwijanie współpracy z klientami oraz podwykonawcami
* Aktywne poszukiwanie klientów
* Kompleksowa realizacja zleceń z wysoką dbałością o terminowość
* Dbałość o wizerunek firmy
* Przygotowywanie ofert i negocjowanie warunków współpracy
* Obsługa klienta w zakresie organizacji przewozu ładunków
* Wsparcie administracyjne dotyczące wykonanych zleceń.

Zobacz na mapie:
Warszawa
woj. mazowieckie

Dane wystawiającego:
Łukasz
(TeamQuest Sp. z o.o.)

Warszawa
Zobacz ogłoszenia użytkownika

Kategoria: Internet, sieć
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 3
Data dodania: 2024-06-06

Internet, sieć w okolicy

Łukasz