SPECJALISTA MECHANIK (Zarobki: od 5 500 PLN) - Gdańsk, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
SPECJALISTA MECHANIK

Zakres obowiązków
Codzienna kontrola pracy wszystkich urządzeń produkcyjnych, dokonywanie zamówień części zamiennych oraz nadzór nad ich stanem ilościowym (kontrola stanu minimalnego), przygotowywanie zakresu prac zlecanych firmom zewnętrznym, przygotowywanie zakresu prac remontowych do rocznego planu remontów, udział w pracach komisji przetargowej, podejmowanie działań zmierzających do wprowadzenia ulepszeń / modernizacji procesów
produkcyjnych, sporządzanie dokumentacji związanej z odbiorem prac remontowych, nadzorowanie prac firm zewnętrznych, dopuszczanie urządzeń do ruchu, regularne dokonywanie przeglądów poszczególnych urządzeń. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach: 6-14 lub 7-15.
wykształcenie średnie lub wyższe kierunkowe (mechanika, budowa maszyn), umiejętność analitycznego myślenia, dyspozycyjność, duża samodzielność w realizacji powierzonych zadań, brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3 m, dobra znajomość pakietu MS Office.
Wymagane wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie od 5 500 PLN
stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie posiadającej ugruntowaną pozycję rynkową, wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia oraz osiąganych wyników, przyuczenie do wykonywania pracy na ww. stanowisku, przyjazną atmosferę pracy,
atrakcyjny pakiet medyczny, świadczenia w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, możliwość rozwoju i szkoleń.

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: e-mail:
GRUPA AZOTY ZAKŁADY FOSFOROWE GDAŃSK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
[email protected]
Miejsce pracy: Kujawska 2, 80-550 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Dodatkowe informacje: Osoby zainteresowane mogą przesyłać CV z dopiskiem Specjalista mechanik na adres:
e-mail: [email protected]
O terminie rozmów kwalifikacyjnych Kandydaci zostaną poinformowani indywidualnie. Pracodawca zastrzega sobie
możliwość kontaktu i rozmów wyłącznie z wybranymi Kandydatami.
Pracodawca prosi o umieszczenie w CV oświadczenia 1 lub 2, dotyczącego ochrony danych osobowych.
1. Oświadczenie do rekrutacji bieżącej:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych, przez Spółkę Grupa Azoty FOSFORY Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Kujawska 2, 80-550 Gdańsk, na potrzeby obecnego procesu rekrutacji.
2. Oświadczenie do rekrutacji bieżącej i przyszłej (wyrażenie zgody jest dobrowolne):
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Spółkę Grupa Azoty FOSFORY Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Kujawska 2, 80-550 Gdańsk, na potrzeby obecnego i przyszłych procesów rekrutacji.

Zobacz na mapie:
Gdańsk
woj. pomorskie

Kategoria: Mechanik
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 0
Data dodania: 2024-07-23

Mechanik w okolicy