SPAWACZ (Zarobki: od 4 600 PLN) - Ostrów Wielkopolski, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
SPAWACZ

Zakres obowiązków
Wykształcenie zawodowe lub średnie
Mile widziane doświadczenie
Przygotowywanie elementów do spawania (czyszczenie, szlifowanie spoin, dokładne wymierzenie, oznakowanie miejsc spawanych)
Przygotowywanie materiałów spawalniczych
Przeprowadzenie obróbki cieplnej ( wyżarzania) złącz spawanych
Umiejętność czytania rysunku technicznego
Spawanie konstrukcji stalowych oraz metali niezależnych
Umiejętność spawania metodą TIG, MIG, MAG oraz elektrodą otuloną
Spawanie armatury ciśnieniowej podlegającej pod UDT PN-EN ISO 3834
Mile widziane certyfikaty 41/111

Oferujemy umowę na czas określony lub umowę zlecenie
Wymagane wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Wymagane uprawnienia: zdolności manualne, umiejętność czytania rysunku technicznego

Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie od 4 600 PLN
- do negocjacji

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail:
ZAKŁAD PRODUKCJI DOŚWIADCZALNEJ AUTOMATYKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
697 031 280
[email protected]
Miejsce pracy: Wysocka 46, 63-400 Ostrów Wielkopolski, powiat: ostrowski, woj: wielkopolskie

Dodatkowe informacje: tel. 697 031 280
CV na email: [email protected]

Zobacz na mapie:
Ostrów Wielkopolski
woj. wielkopolskie

Kategoria: Spawacz
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 1
Data dodania: 2024-10-23

Spawacz w okolicy

Zobacz nasze serwisy tematyczne

nieruchomosci.sprzedawacz.pl
moto.sprzedawacz.pl