FRYZJER/KA DAMSKI - 1/2 ETATU (Zarobki: od 2 121 do 2 121 PLN) - Iława, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Wymiar godzin:
1/2 etatu

Oferta pracy
FRYZJER/KA DAMSKI - 1/2 ETATU

Zakres obowiązków
Strzyżenie włosów
Wymagane jest doświadczenie w zawodzie- fryzjer damski. Praca na 1/2 etatu, możliwość przejścia w przyszłości na cały etat, praca w godzinach 10.00-19.00, soboty 10.00-16.00, Kontakt tel: Flaszyńska Barbara - 534 278 520
Wymagane wykształcenie: gimnazjalne, średnie zawodowe, zasadnicze zawodowe
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie od 2 121 do 2 121 PLN

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: telefon:
Zakład Fryzjerski "U Basi" Barbara Flaszyńska
534 278 520
Miejsce pracy: Mikołaja Kopernika 9A, 14-200 Iława, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Dodatkowe informacje: cv

Zobacz na mapie:
Kielce
woj. świętokrzyskie

Kategoria: Fryzjerstwo
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 2
Data dodania: 2024-04-25