SPAWACZ (Zarobki: od 35 do 45 PLN) - Gdańsk, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
SPAWACZ

Zakres obowiązków
Realizowanie zadań produkcyjnych zgodnie z dokumentacją konstrukcyjną i technologiczną. Spawanie stali nierdzewnej metodą TIG oraz spawanie stali węglowej- czarnej metoda MAG. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 6-14.
znajomość rysunku technicznego, doświadczenie w pracy ze stalą czarną i nierdzewną. Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole, wykonywanie konstrukcji stalowych i urządzeń zgodnie z dokumentacją techniczną. Spawanie stali nierdzewnej - uprawnienia spawalnicze 135-136 oraz spawanie stali nierdzewnej- uprawnienia spawalnicze 141.
Wymagane wykształcenie: podstawowe
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie od 35 do 45 PLN
pracodawca oferuje: pracę w systemie jednozmianowym, dofinansowanie do karty Multisport, atrakcyjne warunki grupowego ubezpieczenia na życie oraz wynagrodzenie uzgadniane indywidualnie w zależności od umiejętności i doświadczenia.

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: telefon:
GDAŃSKIE ZAKŁADY REMONTOWO-MONTAŻOWE "GZRM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
793 555 791
Miejsce pracy: Marynarki Polskiej 98, 80-557 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Dodatkowe informacje: -

Zobacz na mapie:
Gdańsk
woj. pomorskie

Kategoria: Spawacz
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 1
Data dodania: 2024-03-29

Spawacz w okolicy