SPAWACZ TIG (Zarobki: od 4 800 PLN) - Kraków, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
SPAWACZ TIG

Zakres obowiązków
Spawania elementów stalowych (rurociągi / konstrukcje stalowe) zgodnie z dokumentacją techniczną i spawalniczą.

Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 6.00 - 14.00.

Duże doświadczenie w spawaniu (warunek konieczny do zatrudnienia), dodatkowym atutem będzie doświadczenie w spawaniu pod rentgen.
Umiejętności:
- spawanie metodą 141 - kandydaci przed zatrudnieniem muszą pozytywnie zaliczyć test próbek (warunek konieczny do zatrudnienia),
- zaangażowania, chęci do rozwoju i nauki,
- zdolność do pracy na wysokości powyżej 3 metrów,
- gotowość do pracy w zespole,
- znajomość rysunku technicznego będzie dodatkowym atutem,
- gotowości podjęcia dłuższej współpracy (warunek konieczny do zatrudnienia)

Wymagane wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Wymagane uprawnienia: gotowość do pracy w zespole, zdolność do pracy na wysokości powyżej 3 metrów

Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie od 4 800 PLN
Stawka 4.800 zł. (okres próbny) + możliwe nagrody uznaniowe. Zapłata za wszystkie pozostałe godziny według Kodeksu pracy.
Umowa o pracę na okres próbny (3 miesiąc). Przedłużenie umowy w razie pozytywnej oceny pracownika.

Oferujemy również możliwość indywidualnego przystąpienia (zgodnie z zasadami obowiązującymi w Spółce) do:
- prywatnej opieki medycznej,
- grupowego ubezpieczenia na życie,
- Medicover sport.

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail:
NAFTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
532 103 657
[email protected]
Miejsce pracy: Igołomska 30, 31-983 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Dodatkowe informacje: .

Zobacz na mapie:
Kraków
woj. małopolskie

Kategoria: Spawacz
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 1
Data dodania: 2024-05-08

Spawacz w okolicy